NEO-720140T Döküm Ayaklı Ahşap Dinlenme Bankı

Dokum_Ayakli_Ahsap_Dinlenme_Banki_NEO-720140T_1

NEO-720140T Döküm Ayaklı Ahşap Dinlenme Bankı

0 out of 5

Özel üretim Döküm Ayaklı Ahşap Dinlenme Bankı, imalat programına sipariş üzerine dahil ediliyor. Dış mekânlarda dört mevsim boyunca kullanılabilen model, değişen hava şartlarına karşı da son derece dayanıklı.

BOYUT
Genişlik : 145cm  / 57inc
Derinlik : 50cm  / 19,6inc
Sırt Yüksekliği : 70cm  / 27,5inc
Oturum Yüksekliği : 43cm  / 16,9inc
Ağırlık : 33kg

Açıklama

Döküm Ayaklı Ahşap Dinlenme Bankı

Özel üretim Döküm Ayaklı Ahşap Dinlenme Bankı, imalat programına sipariş üzerine dahil ediliyor. Dış mekânlarda dört mevsim boyunca kullanılabilen model, değişen hava şartlarına karşı da son derece dayanıklı.

Sağlam ve konforlu yapısıyla kullanıcılarının beğenisini kazanan ürün 145 cm genişlik, 60 cm derinlik ve 70 cm yükseklikte üretiliyor. Bankın sizin tercihiniz doğrultusunda demonte şekilde sevk edilebilmesi taşıma ve depolama kolaylığı sağlıyor.

Klasik ve modern çizgileri bir araya getiren ürünün gövdesi alüminyum veya demir (pik) döküm olarak üretiliyor. Alüminyum gövde için karteladan renk seçimi yapabiliyorsunuz. Tasarımın ahşap kısımları ise kayın ağacından imal ediliyor ve natürel renkte cilalanıyor.

Dinlenme bankı şehir yaşamı içerisinde birçok farklı kullanım alanına sahip. Ürün, park ve yürüyüş yolu gibi kamuya açık alanlarda kullanılabildiği gibi, toplu konutların bahçelerinde de sıkça tercih ediliyor. Buna ek olarak bahçe, teras, şirketlerin dinlenme alanlarında da boy gösterebilen model, alışveriş merkezlerinin ortak bölümleri için de son derece ideal.

Siz de işletmenizde dayanıklı bir banka yer vermek istiyorsanız ürünle ilgili detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Döküm Ayaklı Bank özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Bank ayakları alüminyum döküm veya pik döküm ( demir döküm ) olarak üretilebilir. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Alüminyum gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Ahşap kısmı kayın ağacından üretilmektedir, naturel renkte cilalanır.
  • Kullanım Yeri: Bahçe, teras, yürüyüş yolu, şehirlerde bulunan parklar, konut sitesi bahçe alanları, şirketlerin dinlenme alanları, alışveriş merkezlerinin ortak alanları için idealdir. Ayrıca otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir.
  • Dış mekan alanlarda 12 ay durabilir. Hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
  • Ürün Ölçüleri: w.145cm d.50cm h.70cm
  • Döküm Ayaklı Ahşap Bank ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo