NEO-720060T Döküm Kollu Süslemeli Ahşap Bank

Dokum_Kollu_Suslemeli_Ahsap_Bank_NEO-720060T_1

NEO-720060T Döküm Kollu Süslemeli Ahşap Bank

0 out of 5

Döküm Kollu Süslemeli Ahşap Bank, romantik stili sayesinde dış mekan kullanımının öne çıktığı otel, restaurant ve cafe benzeri işletmelerin görünümüne belirgin bir hava katar.

BOYUT
Genişlik : 140cm  / 55,1inc
Derinlik : 57cm  / 22,4inc
Sırt Yüksekliği : 74cm  / 29,1inc
Oturum Yüksekliği : 40cm  / 15,7inc
Ağırlık : 29kg

Açıklama

Döküm Kollu Süslemeli Ahşap Bank

Döküm Kollu Süslemeli Ahşap Bank, romantik stili sayesinde dış mekan kullanımının öne çıktığı otel, restaurant ve cafe benzeri işletmelerin görünümüne belirgin bir hava katar. Süslemelerdeki klasik detaylar, kayın ağacından üretilen ahşap gövdenin sıcak görünümü ve rahatlığı ile birlikte ürün, mekan tasarımında aranan özellikleri taşır.

Uzun yürüyüş yollarının, peyzajın ağırlık kazandığı site içi bahçe ve terasların doğal havasına ayak uyduran süslemeli ahşap bank modeli, oturma konforuna sahiptir.

Alüminyum döküm ya da pik döküm olarak üretimi yapılan kol dayama kısımları, ergonomik yapısı sayesinde rahat bir oturma sağlar. Ürün, şehrin içindeki parklar, alışveriş merkezleri ve şirket ortak alanlarının oturma düzenlerinde vazgeçilmez tercihlerden biri haline gelir.

Dış mekan kullanımına klasik bir boyut kazandıran ahşap bank, tüm yıl boyunca değişen hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterir. Her dönemin değişmez dış mekan tasarım seçimlerinden olan bank, özel üretim olarak hazırlanır.

Size özel sipariş seçimi ile gövde renk tercihini ral kartelasından dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Ürün siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Döküm Kollu Ahşap Bank özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Bank ayakları alüminyum döküm veya pik döküm olarak üretilebilir. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Ahşap kısmı kayın ağacından üretilmektedir, naturel renkte cilalanır.
  • Kullanım Yeri: Bahçe, teras, yürüyüş yolu, şehirlerde bulunan parklar, konut sitesi bahçe alanları, şirketlerin dinlenme alanları, alışveriş merkezlerinin ortak alanları için idealdir. Ayrıca otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir.
  • Dış mekan alanlarda 12 ay durabilir. Hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
  • Ürün Ölçüleri: w.140cm d.57cm h.74cm
  • Döküm Ahşap Bank ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo