NEO-150028T Kahve Dükkanı Masa Metal Ayaklı

NEO-150028T-Kahve-Dükkanı-Masa-Metal-Ayaklı-1

NEO-150028T Kahve Dükkanı Masa Metal Ayaklı

Modern tarzda üretilen contract masa, insanların fazla olduğu işletmelerde kullanılmaktadır. Renk ve ölçü seçimi yapılabilir. Coffee shop, otel, food court, restaurant dekorasyonu için doğru seçimdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Kahve Dükkanı Masa Metal Ayaklı

  • Modern görünümlü masa, horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda kullanılmaktadır. Ortadan ayaklı olması, kullanım kolaylığı sağlar. İki kişilik masa, farklı ölçülerde üretilebilir. Ayrıca renk, ahşap desen, mermer desen alternatiflerine sahiptir. Sandalyeler kategorisinde bulunan ve bu masa ile şık görünüm sağlayacak tasarımlar incelenebilir.
  • Mdf-lam masa tablası, standart olarak 70x70x4cm ölçüsündedir. Kare masa, tercihe göre 50cm-80cm aralığındaki ölçülerde üretilebilir. Masa tablasının kalınlık opsiyonları; 1,8cm, 2,5cm, 3cm, 3,6cm, 5cm Masa yüksekliği 75cm dir. Bu masa, yuvarlak ve kare olarak sipariş verilebilir. Ayrıca bar masası ve sehpa yüksekliğinde üretilebilir.
  • Karteladan masa tablası için renk, ahşap desen ve mermer desen seçimleri yapılabilir.
  • Mdf-lam masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, werzalit masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • Masa ayağı, metal üzerine kromaj kaplamadır. Farklı masa ayakları için, masa ayakları kategorisi incelenebilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, masif ahşap, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Bütün masa ayakları için renk seçimi yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte boyanabilir veya farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Metal ayaklı ahşap masa, iç mekanda kullanılabilir. Bahçe, veranda kullanımı için farklı malzemeler ile çok benzer bir masa üretilebilir.
  • Masa ayağında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Kamyon, tır veya konteyner olarak gönderimlerde, demonte olarak paketlenir. Düşük nakliye gideri avantajı sağlar. Kurulumu kolaydır.

Kare masa, dekorasyona özel üretildiği için, hem bulunduğu alana hem de diğer mobilyalara kolayca uyum sağlar. Coffee shop, otel, food court gibi insan trafiğinin fazla olduğu yerler için idealdir. Ayrıca ofis, hastane, okul, fabrika, kamu kurumu yönetimleri tarafından tercih edilmektedir. Sağlam gövde yapısı, kolay temizlenebilmesi, bakım gerektirmemesi, şık görünümü öne çıkan özellikleridir. Masa ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150028T Kahve Dükkanı Masa Metal Ayaklı” için yorum yapan ilk kişi siz olun