NEO-150017T Cafe Avm Compact Masa

NEO-150017T-Cafe-Avm-Compact-Masa-1

NEO-150017T Cafe Avm Compact Masa

Compact masa için renk, ahşap desen, mermer desen seçenekleri arasından seçim yapılabilir. Farklı ölçülerde üretilebilir. Otel, cafe, coffee shop, restaurant, kantin, alışveriş merkezi, şirket yemek alanı için uygundur. Zengin ve kaliteli renk seçeneklerine sahiptir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Cafe Avm Compact Masa

  • Modern, estetik, kullanışlı..Ticari işletmeler için üretilen yuvarlak masa, iç ve dış mekan kullanımına uygundur. Projeye göre hem masa tablası hem de masa ayağı için değişiklikler yapılabilir. Bulunacağı mekana uygun olan renk, desen ve ölçü seçimleri yapıldıktan sonra, üretime alınmaktadır. İki kişilik masa, hızlı yemek, kahve, pasta servisi sunan işletmeler için daha küçük, restaurant için daha büyük ölçüde sipariş verilebilir. Compact masa tablası, kalabalık işletmeler için en dayanıklı ürünlerden biridir, uzun yıllar yeni görünümünü korur. En önemli özelliklerinden biri kolay temizlenebilir ve hijyenik bir üründür. Periyodik bakım gerektirmez. Masa ile birlikte kullanılacak sandalye için sandalyeler kategorisi incelenebilir.
  • Compact masa tablasının üretim sürecinde, kraft kağıdı yüksek basınç altında preslenir ve üzerine dekor kağıdı kaplanır. Belirli bir kalıbı olmadığı için, masa tablası istenilen ölçüde üretilebilir. Bu masa için Ø60cm ve Ø80cm aralığında masa tablası kullanılabilir. Masa tablasının standart kalınlığı 12mm dir. Daha fazla kalınlık yapılabilir, 24mm, 36mm olarak üretilebilir. Detaylı bilgi compact masa tablaları sayfasında görülebilir. Masa ayağı, metal üzerine kromaj kaplamadır.
  • Masa tablası için farklı renk, ahşap desen, mermer desen, taş desen seçenekleri arasından seçim yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Compact masa yüksekliği 75cm dir. Ayrıca bu masa, dikdörtgen ve kare olarak sipariş verilebilir. Bu masa, projeye göre, sehpa veya bar masası yüksekliğinde üretilebilir.
  • Compact masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Werzalit masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, mdf-lam masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • Bu masada kullanılan masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisindeki birbirinden farklı onlarca tasarım incelenebilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Her biri için renk seçimleri, kullanıcı tarafından yapılabilir. Metal masa ayakları, ral kartelasındaki bütün renklere boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri talep edilebilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Yuvarlak compact masa, iç ve dış mekan yemek alanı dekorasyonunda kullanılabilir. Teras, bahçe, veranda alanlarında hava şartlarından etkilenmez.
  • Masa ayağında standart olarak bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Kamyon, tır, konteyner ile sevkiyatlarına, masalar demonte olarak paketlenir. Ürünlerin kapladığı alan azalır, taşıma kolaylığı sağlanır ve düşük nakliye gideri avantajı ortaya çıkar. Masanın kurulumu ustalık gerektirmez, hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Yuvarlak compact masa, özellikle yeme-içme sektöründeki firmaların tercihidir. Sağlamlığı sebebiyle uzun yıllar kullanılabilir ve bütçe dostudur. Yerleşim planına göre masa ölçüsü belirlenebilir. Ayrıca diğer mobilyalara uyum sağlaması için renk ve desen alternatifleri mevcuttur. Cafe, avm, food court, kantin gibi işletmeler için doğru seçimlerden biridir. Ayrıca hastane, okul yemek alanlarında kullanılabilir. Gıda ile temasa uygundur, kolay temizlenebilir ve hijyeniktir. Kullanım dayanımı yüksektir ve yüksek kalitede doğal renklere sahiptir. Masanın diğer özelliği, ortadan ayaklı olmasıdır. Böylelikle, masada oturan kişiler için konfor sağlanır. Masa tablası üzerine logo uygulanabilir. Compact masa ile ilgili detaylı bilgi almak ve ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150017T Cafe Avm Compact Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun