NEO-150014T Werzalit Yemek Masası Kare

NEO-150014T-Werzalit-Yemek-Masası-Kare-1

NEO-150014T Werzalit Yemek Masası Kare

Werzalit kare masa, kullanıcı tarafından seçilebilen renk ve ölçü alternatiflerine sahiptir. Kolay temizlenebilen hijyenik bir üründür. Ortadan ayaklı olduğu için konforludur. Otel, cafe, kantin, alışveriş merkezi, şirket yemek alanı gibi kalabalık alanlar için idealdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Werzalit Yemek Masası Kare

  • Genelde insan trafiğinin fazla olduğu yemek alanları için yüksek adette kullanılan masa, renk ve ölçü seçeneklerine sahiptir. Sağlam yapısı, uzun ömürlü kullanım sağlar. Kolay temizlenebilir, yemek alanları için önemli olan hijyene katkı sağlar. Ekonomik fiyatı, işletme bütçesine uygundur. Werzalit kare masa tablası, belirli ölçülerde, önceden hazırlanmış olan kalıplarda üretilmektedir.  Stoklu ölçüler, renkler ve desenler arasından projeye en uygun seçim yapılabilir. Ürünler stoklu olduğu için hızlı şekilde sevk edilebilir. İlave olarak, yüksek adetli siparişlerde, masa tablası üzerine firma logosu uygulanabilir, özel renk ve desen seçimi yapılabilir. Sandalyeler kategorisinden, kare masa ile uyumlu sandalye seçimi yapılabilir, şık bir kombin oluşturulabilir.
  • Werzalit kare masa tablasının üretiminde, ahşaba yüksek basınç altında şekil verilir ve üzerine dekor kağıdı kaplanır. Bu masa için 60x60x3,5cm, 70x70x3,5cm, 80x80x3,5cm ölçülerinde kare masa tablası kullanılabilir. Masa ayağı, metal üzerine kromaj kaplamadır. Masa yüksekliği, standart olarak 75cm dir. Ayrıca dikdörtgen ve yuvarlak olarak sipariş verilebilir. Bu ürün, aynı modelde bar masası olarak da üretilebilir.
  • Masa tablası için farklı renk, ahşap desen, mermer desen seçenekleri bulunmaktadır. Werzalit kartelasından seçim yapılabilir.
  • Kare masa için werzalit masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, mdf-lam masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • İncelenen masanın ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisindeki diğer tasarımlardan, en uygun model seçilebilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Her biri için renk seçimleri, kullanıcı tarafından yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kare werzalit masanın, iç mekanda veya üzerine tente ile kapalı yemek alanlarında kullanılması önerilir. Bahçe, veranda gibi dış mekan alanlarda kullanılacaksa, masa tablası ve ayağında değişiklikler yapılması gerekir. Bilgi isteyiniz.
  • Masa ayağında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Yüksek adetli siparişlerde tercihe göre demonte gönderim yapılır. Taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri avantajı sağlar. Masanın kurulumu hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Kare masa, otel, cafe, alışveriş merkezi, kantin kullanımı için doğru seçimlerden biridir. Ayrıca şirketlerin yemek alanlarında kullanılabilir. Hem masa tablası hem masa ayağı, bulunduğu dekorasyona uyum sağlayacak renk alternatiflerine sahiptir. Kurumsal firmaların yüksek adetli siparişlerinde masa tablası üzerine logo uygulanabilir. Kolay temizlenebilen ürünün periyodik bakımı yoktur. Gıda ile temasa uygundur. Sağlam yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.  Ortadan ayaklı olması kullanım kolaylığı sağlar. Kuvvetli asitler hariç, kola, çay, meyve suyu v.b. içeceklerin lekesi kolayca temizlenebilir. İç mekan kare werzalit yemek masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150014T Werzalit Yemek Masası Kare” için yorum yapan ilk kişi siz olun