NEO-150013T Werzalit Cafe Masası Dikdörtgen

NEO-150013T-Werzalit-Cafe-Masası-Dikdörtgen-1

NEO-150013T Werzalit Cafe Masası Dikdörtgen

Werzalit yemek masası, kolay temizlenebilir, uzun ömürlü, konforlu ve ekonomik bir üründür. Farklı renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. Otel, cafe, kantin, alışveriş merkezi gibi kalabalık alanlar için idealdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Werzalit Cafe Masası Dikdörtgen

  • Contract mobilyalar arasında dayanıklılığı ve ekonomik fiyatı sebebiyle tercih edilen werzalit masalar, kalabalık yemek alanları için ideal ürünlerden biridir. Kolay temizlenebilir, gıda ile temasa uygundur. Werzalit masa tablaları, önceden belirlenmiş, standart ölçülerde üretilmektedir. Stoklu ölçüler, renkler ve desenler arasından seçim yapılabilir. Stoklu olduğu için hızlı şekilde sevk edilebilir. Yüksek adetli siparişlerde, firma logosu uygulanabilir, özel renk ve desen seçimi yapılabilir. Sandalyeler kategorisinden, bu masa ile uyumlu sandalye seçimi yapılabilir, şık bir yemek alanı oluşturulabilir.
  • Werzalit masa tablasına, yüksek basınç altında şekil verilir ve üzerine dekor kağıdı kaplanır. Bu masa için 60x110x2,5cm, 70x120x3,5cm, 80x120x3,5cm, 80x140x2,9cm ölçülerinde dikdörtgen masa tablası kullanılabilir. Ayrıca 65x120x2,2cm, 78x145x2,2cm ölçülerinde oval masa tablası tercih edilebilir. Masa ayağı, metal üzerine kromaj kaplamadır. Masa yüksekliği, standart olarak 75cm dir. Bu ürün, talebe göre bar bankosu olarak da üretilebilir. Ayrıca kare ve yuvarlak olarak sipariş verilebilir.
  • Masa tablası için werzalit kartelasından seçim yapılabilir. Kartelada çok sayıda renk, ahşap desen ve mermer desen seçenekleri bulunmaktadır.
  • Bu masa için werzalit masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, mdf-lam masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • İncelenen masanın ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisindeki farklı tasarımlar arasından seçim yapılabilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Her biri için renk seçimleri, kullanıcı tarafından yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Dikdörtgen werzalit masanın iç mekan yemek alanlarında kullanılması önerilir. Bahçe, veranda gibi dış mekan alanlarda kullanılacaksa, masa tablası ve ayağında değişiklikler yapılması gerekir. Bilgi isteyiniz.
  • Masa ayağında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Yüksek adetli siparişlerde tercihe göre demonte gönderim yapılır. Taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri avantajı sağlar. Masanın kurulumu hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Dikdörtgen masa, ekonomik ürün grupları arasında bulunmaktadır. Bulunduğu dekorasyona uyum sağlamasını kolaylaştıracak renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. Yüksek adetli siparişlerde, kurumsal firmaların talebi doğrultusunda masa tablası üzerine logo uygulanabilir. Werzalit masa, otel, cafe, kantin, alışveriş merkezi, hastane ve ofis yemek alanı için kullanılabilir. İnsan trafiğinin fazla olduğu yerlerde sağlamlığını korur, uzun ömürlüdür. Kuvvetli asitler hariç, kola, çay, meyve suyu v.b. içeceklerin lekesi kolayca temizlenebilir. Hijyenik bir üründür. Dikdörtgen werzalit masa ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150013T Werzalit Cafe Masası Dikdörtgen” için yorum yapan ilk kişi siz olun