NEO-150025T Yuvarlak Cafe Masası

NEO-150025T-Yuvarlak-Cafe-Masası-1

NEO-150025T Yuvarlak Cafe Masası

Cafe, avm, otel, coffee shop dekorasyonlarında veya şirket, hastane, ofis yemek alanları için tercih edilen şık ve ekonomik masadır. Sağlam ve konforlu olması işletmeler için avantaj sağlar. Werzalit masa için renk ve ölçü seçimleri kullanıcı tarafından yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Yuvarlak Cafe Masası

  • Cafe, avm, otel gibi kalabalık işletmelerde, dekorasyona bakıldığında, yuvarlak masalar şık görünüm sağlar. Aynı zamanda küçük işletmelerde, küçük alanlarda daha fazla misafir ağırlamak için idealdir. Bu masalar, yoğun kullanıma dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Sipariş üzerine üretime alındığı için istenilen renk ve ölçü belirtilebilir. Werzalit masa, en az diğer masa modelleri kadar şık ancak daha ekonomiktir. İşletme bütçesi için doğru seçimdir. Bu masa ile birlikte kullanılacak sandalye için, sandalyeler kategorisi incelenebilir.
  • İncelenen cafe masası, werzalit masa tablası ve masif masa ayağından oluşur. Masa tablası için stokta olan renk, ahşap desen, mermer desen seçenekleri arasından seçim yapılabilir. Stoklu olmasının avantajı, gönderim süresinin kısa olmasıdır. Yüksek adetli siparişlerde ise projeye özel logo, renk ve desen uygulaması yapılabilir. Masif masa ayağı, istenilen renge boyanabilir.
  • Werzalit masa tablası, belirli ölçülerdeki kalıplar ile üretilmektedir. Üretim sürecinde, ahşaba yüksek basınç altında şekil verilir ve üzerine dekor kağıdı kaplanır. Bu masa için Ø60×2,5cm, Ø70×2,5cm, Ø80×2,5cm ölçülerinde yuvarlak masa tablası kullanılabilir.
  • Werzalit masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, mdf-lam masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • İncelenen masanın ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisinden farklı bir model seçilebilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Her biri için renk alternatifleri mevcuttur. Metal olanlar ral kartelasından seçilen renge boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Masa yüksekliği, standart olarak 75cm dir. Ayrıca bu masa, dikdörtgen ve kare olarak sipariş verilebilir. Bu ürün, bar masası veya sehpa yüksekliğinde sipariş verilebilir.
  • Yuvarlak werzalit yemek masasının, iç mekanda kullanılması önerilir.
  • Masa ayağında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Yüksek adetli siparişler için demonte paketleme yapılır. Taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri avantajı sağlanır. Masanın kurulumu hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Werzalit masa, dekorasyona uygun renk ve ölçülerde sipariş verilebilir. Gıda ile temasa uygundur, kolay temizlenebilir. Cafe, pastane, alışveriş merkezi, bar, coffee shop gibi ticari işletmelerde uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilir. Bakım gerektirmez. Masanın ortadan ayaklı olması, konforlu bir kullanım sağlar. Ürün ile ilgili detayların dekorasyona göre belirlenebilmesi, mimarlara özgür alan bırakmaktadır. Werzalit yemek masası ile ilgili detaylı bilgi almak ve ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150025T Yuvarlak Cafe Masası” için yorum yapan ilk kişi siz olun