NEO-150024T Hastane Ofis Yemek Masası

NEO-150024T-Hastane-Ofis-Yemek-Masası-1

NEO-150024T Hastane Ofis Yemek Masası

Modern, sağlam, kolay temizlenebilir ve ekonomik masa arayan işletmeler için doğru seçimdir. Renk, desen ve ölçü alternatiflerine sahiptir. Werzalit masa, yuvarlak ve dikdörtgen olarak üretilebilir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Açıklama

Hastane Ofis Yemek Masası

  • Şirket binalarının yemek bölümü, hastane ve ofis kafeteryası, fabrika yemekhanesi, okul kantini kullanımı için ideal masadır.  İki kişilik masa, ilave olarak otel, cafe gibi ticari alanlarda da kullanılabilir. Bulunduğu mekanda modern ve şık görünüm sağlar. Kalabalık yemek alanlarında, dayanıklı olması ve kolay temizlenebilmesi sayesinde avantajlıdır. Sandalyeler kategorisinde, bu masa ile takım yapılabilecek onlarca tasarım arasından seçim yapılabilir.
  • Masa tablası werzalittir. Stokta olan renk, ahşap desen, mermer desen seçenekleri incelenebilir, en uygun seçim yapılabilir. Yüksek adetli siparişlerde, masa tablası üzerine firma logosu uygulanabilir. Özel renk ve özel desen talep edilebilir.
  • Werzalit masa tablaları, standart ölçülerdeki kalıplar ile üretilmektedir. Werzalit masa tablası üretiminde, ahşaba yüksek basınç uygulanır ve üzerine dekor kağıdı kaplanır. Bu masa için 60x60x3,5cm, 70x70x3,5cm, 80x80x3,5cm ölçülerinde kare masa tablası kullanılabilir.
  • Masa yüksekliği standart olarak 75cm dir. Bu ürün, özel üretim olduğu için, sehpa veya bar masası yüksekliğinde üretilebilir. Ayrıca bu masa, dikdörtgen ve yuvarlak olarak sipariş verilebilir.
  • Werzalit masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, mdf-lam masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • Masa ayağı, metal üzerine kromaj kaplamadır. Bu masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisindeki ürünler kullanılabilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, masif, polikarbon, polipropilen masa ayağı modelleri mevcuttur. Bütün masa ayakları için renk seçimi yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte boyanabilir veya farklı kaplamalar uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kare werzalit masa, iç mekan kullanımına uygundur. Dış mekan yemek alanları için farklı malzemeler ile benzer bir masa üretilebilir.
  • Masa ayağında pingolar bulunur. Bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Yüksek adetli ve uzak mesafeli gönderimlerde masalar demonte olarak paketlenir. Taşıma kolaylığı, düşük nakliye gideri avantajı sağlanır. Kolay ve hızlı şekilde kurulumu yapılabilir.

Kare werzalit masa, yüksek adetli masa taleplerinde, ekonomik fiyat özelliği ile işletme bütçesine katkı sağlar. Gıda ile temasa uygundur. Hijyenik bir üründür. Kuvvetli asitler dışında gazlı içecekler ve yemek lekeleri kolayca temizlenebilir. Kare werzalit yemek masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150024T Hastane Ofis Yemek Masası” için yorum yapan ilk kişi siz olun