NEO-150023T Werzalit Dikdörtgen Masa

NEO-150023T-Werzalit-Dikdörtgen-Masa-1

NEO-150023T Werzalit Dikdörtgen Masa

Yeme-içme sektöründeki firmalar için sağlam, şık görünümlü ve ekonomik bir üründür. Dikdörtgen werzalit yemek masası, renk, desen ve ölçü alternatiflerine sahiptir. Kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Werzalit Dikdörtgen Masa

  • Dört kişilik masa, ticari kullanımda avantaj sağlayacak özelliklere sahiptir. Modern görünümlü masa, dekorasyona göre renk ve desen alternatiflerine sahiptir. Ayrıca işletmedeki masaların yerleşim düzenine göre farklı ölçülerde sipariş verilebilir. Ortadan ayaklı olması, sandalyelerin rahatça kullanılmasını sağlar. Kolay temizlenebilir, hijyenik ve bakım gerektirmeyen bir üründür. Dikdörtgen masa ile birlikte kullanılacak sandalyeler için sandalyeler kategorisindeki onlarca tasarım arasından seçim yapılabilir.
  • Masa tablası için stokta olan renk, ahşap desen, mermer desen seçenekleri arasından seçim yapılabilir. Yüksek adetli siparişlerde, firma logosu uygulanabilir, özel renk ve özel desen seçimi yapılabilir.
  • Werzalit masa tablaları, standart ölçülerdeki kalıplar ile üretilmektedir. Masa tablasının üretiminde, ahşaba yüksek basınç uygulanır ve üzerine dekor kağıdı kaplanır. Bu masa için 60x110x2,5cm, 70x120x3,5cm, 80x120x3,5cm, 80x140x2,9cm ölçülerinde dikdörtgen masa tablası kullanılabilir. Ayrıca 65x120x2,2cm, 78x145x2,2cm ölçülerinde oval masa tablası tercih edilebilir.
  • Masa yüksekliği 75cm dir. Bu ürün, bar bankosu yüksekliğinde üretilebilir. Ayrıca bu masa, kare ve yuvarlak olarak sipariş verilebilir.
  • Werzalit masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, mdf-lam masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • Masa ayağı, metal üzerine kromaj kaplamadır. Bu masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisindeki tasarımlar incelenebilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, masif, polikarbon, polipropilen masa ayağı modelleri mevcuttur. Renk seçimleri, kullanıcı tarafından yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte boyanabilir veya farklı kaplamalar uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Dikdörtgen werzalit masa, iç mekan kullanımına uygundur. Benzer bir masa, dış mekan için üretilebilir.
  • Masa ayağında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Yüksek adetli ve uzak mesafeli gönderimlerde masalar demonte olarak paketlenir. Taşıma kolaylığı, düşük nakliye gideri avantajı sağlanır. Kolay ve hızlı şekilde kurulumu yapılabilir.

Dikdörtgen werzalit masa, şık, kullanışlı, sağlam ve ekonomik fiyat özellikleri ile işletmeler için uygundur. Otel, coffee shop, kantin, alışveriş merkezi, hastane ve ofis yemek alanı için kullanılabilir. Yiyecek ve içeceklerin lekesi kolayca temizlenebilir. Dikdörtgen werzalit masa ile ilgili detaylı bilgi almak ve ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150023T Werzalit Dikdörtgen Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun