NEO-150022T Ahşap Kare Cafe Masası

NEO-150022T-Ahşap-Kare-Cafe-Masası-1

NEO-150022T Ahşap Kare Cafe Masası

Contract mobilyalar kategorisindeki masa, kalabalık yemek alanlarında kullanılmaktadır. Renk ve ölçü alternatiflerine sahiptir. Misafirlerine şık yemek alanı sunmak isteyen işletmelerin seçimidir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Ahşap Kare Cafe Masası

  • Küçük bir pastane veya yüzlerce kişiye yemek servisi veren otel kullanımına uygun, şık ve dayanıklı masadır. Ortadan ayaklı masa, kullanım kolaylığı sağlar. İşletmeye özel üretildiği için renk, desen, ölçü alternatiflerine sahiptir. İki kişilik masa ile birlikte kullanılacak sandalyeler için sandalyeler kategorisindeki tasarımlar incelenebilir.
  • Masa tablası, ekonomik ve sağlam bir malzeme olan mdf-lam ile üretilmektedir.  Masa tablası 70x70x4 cm ölçülerindedir. Masa tablasının ölçüsü ve kalınlığı projeye uygun olarak değiştirilebilir. Masa tablasının diğer kalınlık opsiyonları; 1,8cm, 2,5cm, 3cm, 3,6cm Yemek masası yüksekliği, standart olarak 75cm dir. Yemek masası, yuvarlak ve dikdörtgen olarak, sipariş verilebilir. Ayrıca sehpa ve bar masası yüksekliğinde üretilebilir. Masa ayağının ahşap kısmı da aynı şekilde mdf-lam ile üretilmektedir.
  • Masa tablasının rengi ve deseni için mdf-lam kartelasından seçim yapılabilir. Kartelada farklı renkler, ahşap desenler, mermer desenler bulunmaktadır.
  • Mdf-lam masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, werzalit masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • Mdf-lam masa ayağına alternatif olarak, farklı masa ayakları kullanılabilir. Masa ayakları kategorisi incelenebilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, masif, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Bütün masa ayakları için renk seçimleri, kullanıcı tarafından yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte boyanabilir veya farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kare masa, iç mekanda kullanılabilir.
  • Masa ayağında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Kamyon, tır veya konteyner olarak uzak mesafe sevkiyatlarında, demonte olarak paketlenir. Taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri avantajı sağlanır. Kurulumu kolaydır.

Kare masa, dekorasyona özel üretim programına alındığı için, ölçü ve renk seçimleri mimarlar ve işletme sahipleri tarafından yapılabilir. Otel, cafe, coffee shop, restaurant, avm, bar, ofis yemek alanı, hastane yemek alanı, şirket binası yemek alanı kullanımı için ideal seçimdir. Horeca sektöründe uzun yıllar sağlamlığını ve yeni görünümünü korur. Kalite kontrolden geçen ürünler, yoğun şekilde paketlenerek, paletli olarak sevk edilmektedir. Ahşap kare masa ile ilgili detaylı bilgi almak ve ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150022T Ahşap Kare Cafe Masası” için yorum yapan ilk kişi siz olun