NEO-150021T Avm Food Court Yemek Masası

NEO-150021T-Avm-Food-Court-Yemek-Masası-1

NEO-150021T Avm Food Court Yemek Masası

Dikdörtgen ahşap masa, insan trafiğinin fazla olduğu yemek alanları için tercih edilmektedir. Renk, desen ve ölçü alternatiflerine sahiptir. Avm, otel, cafe, coffee shop, kantin şirket yemek alanı için uygundur.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Avm Food Court Yemek Masası

  • Modern görünüme sahip ahşap masası, iç mekan yemek alanlarında kullanılabilir. Renk, desen ve ölçü alternatiflerine sahip olduğu için, görsellik ve kullanım olarak en iyi sonuç alınabilir. Dört kişilik masa, genellikle kalabalık yemek alanları için tercih edilmektedir. Yüksek kalite standartlarında üretilen ürün, yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz. Kolay temizlenebilmesi ve hijyenik olması sebebiyle yemek alanları için uygundur. Masa ile birlikte kullanılacak şık sandalye modelleri için, sandalyeler kategorisi incelenebilir.
  • Masa tablası, mdf-lam malzeme ile üretilmektedir. Masa tablasının ölçüsü 70x120x4cm dir. 4cm Kalınlık gönye kesim ile elde edilmektedir. Masa tablasının eni için 60cm-80cm aralığında, uzunluğu için 110cm-140cm aralığında üretim istenebilir. Masa tablasının kalınlığı için diğer opsiyonlar; 1,8cm, 2,5cm, 3cm, 3,6cm Farklı ölçü ve kalınlık talepleri için bilgi isteyiniz.
  • Masa tablası için farklı renk, ahşap desen, mermer desen, taş desen seçeneklerinin bulunduğu mdf-lam kartelasından seçim yapılabilir.
  • Masa ayağı, metal üzerine kromaj kaplamadır.
  • Masa yüksekliği, standart olarak 75cm dir. Ayrıca bu masa, yuvarlak ve kare olarak sipariş verilebilir. Bu masa, orta sehpa veya bar bankosu yüksekliğinde üretilebilir.
  • Dikdörtgen masa için, mdf-lam masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Werzalit masa tablası, compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, mdf-lam masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • İncelenen masanın ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisindeki farklı tasarımlara bakılabilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, masif masa ayağı, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Her birinin renk alternatifleri vardır. Metal olanlar için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir veya farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Dikdörtgen ahşap masa, iç mekan yemek alanların kullanılabilir.
  • Masa ayağında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Kamyon, tır, konteyner olarak siparişler için demonte gönderim yapılır. Bu sayede taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri avantajı sağlanır. Masanın kurulumu hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Dikdörtgen yemek masa avm, food court, otel, cafe, pastane, kantin dekorasyonlarında kullanılmaktadır. Ayrıca hastane, şirket yemek alanı için de ideal seçimdir. Uzun ömürlüdür. Kurumsal firmaların talebi doğrultusunda masa tablası üzerine logo uygulanabilir. Masanın ortadan ayaklı olması, sandalyelerin kullanımını kolaylaştırır. Ahşap yemek masası ile ilgili detaylı bilgi almak ve ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150021T Avm Food Court Yemek Masası” için yorum yapan ilk kişi siz olun