NEO-150020T Werzalit Yuvarlak Masa İç Mekan

NEO-150020T-Werzalit-Yuvarlak-Masa-İç-Mekan-1

NEO-150020T Werzalit Yuvarlak Masa İç Mekan

Werzalit masa, otel, cafe, coffee shop, avm dekorasyonları için idealdir. Uzun yıllar sağlamlığını ve yeni görünümünü korur. Renk ve ölçü seçenekleri mevcuttur.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Werzalit Yuvarlak Masa İç Mekan

  • Yuvarlak masalar, dekorasyonda her zaman şık görünüm sağlar. İki kişilik yuvarlak masanın, mimarların ve işletme sahiplerinin beklentisini karşılayacak ölçü ve renk seçeneklerine sahiptir. Ortada olan masa ayağı, masada oturan kişiler için konfor sağlar. Kolay temizlenebilmesi, uzun ömürlü olması ve ekonomik fiyatı, işletme açısından avantajlıdır. Werzalit masa tablaları, belirli kalıplarda ve standart ölçülerde üretilmektedir. Stokta olan masa tablaları arasından seçim yapılabilir veya yüksek adetli siparişlerde, werzalit masa tablası için özel renk ve desen uygulanabilir.
  • Sandalyeler kategorisinde, farklı tasarımlara sahip sandalyeler incelenebilir, bu masa ile şık bir kombin yapılabilir.
  • Werzalit masa tablasına, üretim sırasında yüksek basınç altında şekil verilir ve üzerine dekor kağıdı kaplanır. Bu masa için Ø60×2,5cm, Ø70×2,5cm, Ø80×2,5cm ölçülerinde yuvarlak masa tablası kullanılabilir. Masa ayağı, tornalı masif ahşaptır. Masa ayağının alt kısmı, metal üzerine kromaj kaplamadır. Masa yüksekliği 75cm dir. Bu ürün, bar masası yüksekliğinde üretilebilir. Ayrıca dikdörtgen ve yuvarlak olarak sipariş verilebilir.
  • Werzalit masa tablaları için, karteladan renk, ahşap desen, mermer desen seçimi yapılabilir.
  • Werzalit masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, mdf-lam masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • Bu üründe kullanılan masif ahşap masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisinde farklı tasarımlar bulunmaktadır Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı modelleri incelenebilir. Bütün masa ayakları için renk seçimi yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte statik boya ile boyanabilir veya farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Yuvarlak werzalit masa, iç mekanda kullanılabilir.
  • Masa ayağında bulunan pingolar ve bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Kamyon, tır, konteyner ile gönderimlerde masa demonte olarak paketlenir. Fazla yer kaplamaz, taşıma kolaylığı, düşük nakliye gideri avantajı sağlanır. Masanın kurulumu hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Yuvarlak werzalit masa, insanların sıklıkla ziyaret ettiği otel, cafe, coffee shop, pastane, kantin, alışveriş merkezi, hastane ve ofis yemek alanı için kullanılabilir. Kuvvetli asitler hariç, gazlı içeceklerin lekesi kolayca temizlenebilir. Gıda ile temasa uygundur. Werzalit yuvarlak masa ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150020T Werzalit Yuvarlak Masa İç Mekan” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.