NEO-150019T Werzalit Kare Masa İç Mekan

NEO-150019T-Werzalit-Kare-Masa-İç-Mekan-1

NEO-150019T Werzalit Kare Masa İç Mekan

Kullanışlı, dekoratif, sağlam ve ekonomik.. Werzalit masa, bir işletmenin dekorasyonu için önemli olan bütün özelliklere sahiptir. Renk ve ölçü seçenekleri mevcuttur

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Werzalit Kare Masa İç Mekan

  • İki kişilik kare masa, bulunduğu dekorasyona göre renk ve ölçü seçeneklerine sahiptir. Keyifli zaman geçirmek isteyen misafirler için konforlu kullanım ve şık görünüm sağlar. Genelde kalabalık yemek alanları için tercih edilmektedir. İşletmeler için önemli olan, kolay temizlenebilme, sağlamlık ve ekonomik olma özelliklerine sahiptir. Ortadan ayaklı olduğu için, masa etrafındaki sandalyeler daha rahat kullanılır. Werzalit masa tablaları, belirli kalıplarda ve standart ölçülerde üretilmektedir. Stokta olan masa tablaları arasından ölçü, renk ve desen seçimi yapılabilir. Yüksek adetli siparişlerde ise, werzalit masa tablası için özel renk ve desen siparişi verilebilir. Sandalyeler kategorisinde, bu masa ile kombin yapılabilecek sandalye modelleri bulunmaktadır.
  • Werzalit masa tablasına, üretim sırasında yüksek basınç altında şekil verilir ve üzerine dekor kağıdı kaplanır. Bu masa için 60x60x3,5cm, 70x70x3,5cm, 80x80x3,5cm ölçülerinde kare masa tablası kullanılabilir. Masa ayağı, tornalı masif ahşaptır. Masa ayağının alt kısmı, metal üzerine kromaj kaplamadır. Masa yüksekliği 75cm dir. Bu ürün, bar masası yüksekliğinde üretilebilir. Ayrıca dikdörtgen ve yuvarlak olarak sipariş verilebilir.
  • Masa tablası için renk, ahşap desen, mermer desen seçimi yapılabilir. Werzalit kartelasından onlarca alternatif bulunmaktadır.
  • Werzalit masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, mdf-lam masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • Bu üründe kullanılan masif ahşap masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisindeki tasarımlar incelenebilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı modelleri mevcuttur. Masa ayakları için de renk seçimi yapılabilir. Metal olanlar, statik boya ile boyanabilir veya farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kare werzalit masa, iç mekan yemek alanları için uygundur.
  • Masa ayağında bulunan pingolar ve bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Kamyon, tır, konteyner ile gönderimlerde masa demonte olarak paketlenir. Fazla yer kaplamaz, taşıma kolaylığı, düşük nakliye gideri avantajı sağlanır. Masanın kurulumu oldukça kolaydır.

Kare werzalit masa, otel, cafe, coffee shop, pastane, kantin, alışveriş merkezi, hastane ve ofis yemek alanı için kullanılabilir. Kalabalık işletmelerdeki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Masa tablasının diğer özelliği; Kuvvetli asitler hariç, gazlı içeceklerin lekesi kolayca temizlenebilir. Gıda ile temasa uygundur. Werzalit kare masa ile ilgili detaylı bilgi almak ve ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150019T Werzalit Kare Masa İç Mekan” için yorum yapan ilk kişi siz olun