NEO-880091T Rattan Oturma Grubu Yüksek Sehpalı

Rattan-Oturma-Grubu-Yuksek-Sehpali-NEO-880091T_1
Rattan-Oturma-Grubu-Yuksek-Sehpali-NEO-880091T_2
Rattan-Oturma-Grubu-Yuksek-Sehpali-NEO-880091T_3

NEO-880091T Rattan Oturma Grubu Yüksek Sehpalı

0 out of 5

Rattan Oturma Grubu Yüksek Sehpalı evlerde ve otellerde insan yoğunluğunun fazla olduğu bahçe, balkon, teras, havuz ve veranda gibi dış mekan bölümlerinde yıl boyunca deforme olmadan kullanılabiliyor. Ürün hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Açıklama

Rattan Oturma Grubu Yüksek Sehpalı

Gri örgü renginde imal edilen Rattan Oturma Grubu Yüksek Sehpalı, ergonomik kullanımıyla ön plana çıkıyor. İthal bir ürün olan oturma grubunun gövdesi uzun ömürlü kullanımı destekleyen alüminyum malzemeyle üretiliyor.

Model; bir adet iki kişilik kanepe, iki adet tekli koltuk ve bir adet orta sehpa şeklinde satışa sunuluyor ve dış hava şartlarına karşı son derece dayanıklı. Bu özelliği sayesinde dış mekânda rahatlıkla kullanılabilen ürün, modern tasarım anlayışının yegane uzantılarından biri olan yalın çizgileriyle büyük beğeni topluyor.

Tasarımındaki sadelik ve şıklığın dikkat çektiği oturma grubundaki orta sehpa 100 cm genişlik, 60 cm derinlik ve 70 cm yüksekliğe sahip. İkili kanepe ise 130 cm genişlik, 65 cm derinlik, 79 cm yükseklikte üretilirken tekli koltuklar 85 cm genişlik, 65 cm derinlik, 79 cm yükseklikte imal ediliyor. Koltuk yüksekliklerinin aynı olması, oturma grubunun bünyesinde barındırdığı ergonomik kullanım avantajını önemli ölçüde destekliyor.

Rattan sandalye ve masalarla kombinlenebilen tasarım, bahçe mobilyaları grubunda yer alıyor. Yoğun kullanıma karşı dayanıklılık vadeden Rattan Oturma Grubu Yüksek Sehpalı, evlerin bahçe, balkon, teras, havuz ve veranda bölümlerinde kullanılabilir.

Konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamanızı sağlayacak ürünle ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Rattan Oturma Grubu Yüksek Sehpalı modeli ithal üründür.
  • Örgü Rengi: Gri
  • Gövde, alüminyum malzeme ile üretilmektedir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan dış mekan oturma grubu, evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan sandalye ve rattan masa kategorilerinde, oturma grubu ile kombin yapılabilecek modelleri inceleyebilirsiniz.
  • Bu takım, 1 Adet İki Kişilik Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

İkili Kanepe w.130cm d.65cm h.79cm

Tekli Koltuk w.65cm d.65cm h.79cm

Orta Sehpa w.100cm d.60cm h.70cm

  • Rattan Oturma Grubu Yüksek Sehpalı ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo