NEO-880102T Rattan Tenteli Yatak

Rattan-Tenteli-Yatak-NEO-880102T_1
Rattan-Tenteli-Yatak-NEO-880102T_3
Rattan-Tenteli-Yatak-NEO-880102T_2

NEO-880102T Rattan Tenteli Yatak

0 out of 5

Rattan Tenteli Yatak hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı alanlarında dekore edilebilir. Ayrıca otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz.

Açıklama

Rattan Tenteli Yatak

Zengin ve şık duruşu ile dikkat çeken rattan tenteli yatak, kaliteli kullanımıyla konfor sağlar. İthal olarak üretilen ürün, gri renk özelliği sayesinde mekâna aydınlık ve ferah bir görünüm katar. Bahçe mobilya kategorisinde yer alan rattan tenteli yatak; bahçe, veranda, teras, balkon ve konut sitelerinde kullanılmasının yanı sıra otellerin havuz ve deniz kenarı için de uygundur.

Alüminyum malzemeden üretilen ürün, hem hafif hem de dayanıklı bir yapıya sahiptir. Minderi ile birlikte satılan tenteli yatak, dış çevre koşullarından etkilenmez ve 12 ay boyunca dış mekânda deformasyona uğramadan kullanılabilir.

Çapı 180 cm, yüksekliği 75 cm olan rattan tenteli yatak, ideal ölçüleri sayesinde azami düzeyde yer kaplar. İstenilen kademede ayarlanabilen açılıp/ kapanan tenteleri sayesinde kullanıcılarına en konforlu kullanım deneyimini sunar.

Tenteli yatak modelini, rattan oturma grubu ile birlikte kombinleyerek ortama hem bütünlük hem de konfor kazandırabilirsiniz. Estetik görünüm sağlayan, ortamın havasını değiştiren rattan tenteli yatak hakkında bilgi almak, satış fiyatını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Opsiyonları:

  • Rattan Tenteli Yatak ithal üründür.
  • Örgü Rengi: Gri
  • Minder dahildir.
  • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir. Hafif ve dayanıklıdır.
  • Tente kısmı açılıp kapanabilir. İstenilen kademede ayarlanabilir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. 12 Ay boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan rattan yatak hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı alanlarında dekore edilebilir. Ayrıca otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz.
  • Rattan Yatak Ölçüsü: Çap Ø180cm h.75cm
  • Rattan Yatak ile birlikte kullanılabilecek rattan oturma grubu modellerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo