NEO-880101T İp Örgülü Havuz Spa Şezlong

İp-Orgulu-Havuz-Spa-sezlong-NEO-880101T_1
İp-Orgulu-Havuz-Spa-sezlong-NEO-880101T_2

NEO-880101T İp Örgülü Havuz Spa Şezlong

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan İp Örgülü Havuz Spa Şezlong hem ev hem de işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, tatil köyü, aqua park, konut sitesi alanlarında yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz. Dış hava şartlarına dayanıklı yapısıyla yıl boyunca dış mekanda kalabilir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Stok kodu: NEO-880101T Kategoriler: , ,

Açıklama

İp Örgülü Havuz Spa Şezlong

İthal bir ürün olan İp Örgülü Havuz Spa Şezlong, hem ev hem de işletmelerin dekorasyonu için ideal ürünler arasında yer alıyor.

Ev, otel, tatil köyü, aqua park ve konut sitesi alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklılığı ile dikkat çeken model, havuz ya da deniz kenarında kullanılıyor. Gri örgü renginde tasarlanan ürün, sağlıklı, rahat ve konforlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Spa şezlongun gövdesi alüminyum malzemeden üretiliyor. Alüminyumun hafif ve dayanıklı yapısı ürünün taşınmasını kolaylaştırıyor. Modele dahil olan minderin içinde ve kaplamasında en kaliteli malzemelerden faydalanılıyor.

Şezlongun sırt pozisyonlu olması ve istenilen kademeye ayarlanabilmesi, rahat kullanımı destekliyor. Ürün yoğun güneş ve yağışa dayanıklı olarak tasarlanıyor. Dört mevsim dış mekânda kalabilen modeli kaldırmaya gerek kalmıyor.

Şezlong 199x70x31 cm ölçülerinde üretiliyor. Havuz ve deniz kenarında paslanma riski olmayan ürün, şemsiye kategorisindeki birçok modelle birlikte kullanılabiliyor.

Ürün hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deniz kıyısında ya da havuz kenarında şık ve konforlu bir atmosfer oluşturmak için ürünü dilerseniz hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • İp Örgülü Havuz Spa Şezlong ithal üründür.
  • Örgü Rengi: Gri
  • Minder dahildir.
  • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir. Hafif ve dayanıklıdır.
  • Şezlong sırt pozisyonludur. İstenilen kademede ayarlanabilir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. 12 Ay boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan ip örgülü şezlong hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, tatil köyü, aqua park, konut sitesi alanlarında yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz.
  • Şezlong Ölçüsü: w.199cm d.70cm h.31cm
  • Örgü şezlong ile birlikte kullanılabilecek şemsiye modellerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo