NEO-880100T Alüminyum Tekerlekli Minderli Havuz Şezlong

Aluminyum-Tekerlekli-Minderli-Havuz-sezlong-NEO-880100T_1
Aluminyum-Tekerlekli-Minderli-Havuz-sezlong-NEO-880100T_2

NEO-880100T Alüminyum Tekerlekli Minderli Havuz Şezlong

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Alüminyum Tekerlekli Minderli Havuz Şezlong hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, tatil köyü, aqua park, konut sitesi alanlarında yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz. Yıl boyunca dış mekanda durabilir. Hafif ve tekerlekli olmasıyla kolaylıkla yeri değiştirilebilir

Stok kodu: NEO-880100T Kategoriler: ,

Açıklama

Alüminyum Tekerlekli Minderli Havuz Şezlong

Alüminyum tekerlekli minderli havuz şezlong, hem ev hem de işletme dekorasyonu için konfor ve estetik sağlar. Geniş kullanım olanağı sunan şezlong konut site bahçelerinde, geniş balkon ve terasa sahip yaşam alanlarında, otellerin, tatil köylerinin ve aqua park’ların havuz başında kullanıma uygundur. Dış ortam şartlarından etkilenmeyen ürün, paslanma riski bulunmadan uzun yıllar severek kullanacağınız bahçe mobilyaları arasında yer alır.

İthal olarak üretilen şezlong, gri renk avantajı sayesinde her mobilyayla kolaylıkla kombinlenebilir. İstenilen sırt pozisyonunda kademeli olarak ayarlanabilen ürün, gün boyu kullanıcılarına rahatlık sağlar.

Hafif bir ürün olan şezlong, tekerlekli ayak sistemi sayesinde kolaylıkla taşınabilir ve yeri değiştirilebilir. İdeal ölçüleri ve şık tasarımı ile her bahçe mobilyasına uyum sağlayan şezlong, minderi ile birlikte satılarak konforu maksimum düzeyde sunar.

12 ay boyunca dış ortamlarda güvenle kullanacağınız alüminyum tekerlekli şezlong modelini, renkli ve alüminyum şemsiye modelleri ile birlikte takımlayarak kullanabilirsiniz. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak, satış fiyatlarını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Opsiyonları:
  • Alüminyum Tekerlekli Minderli Havuz Şezlong ithal üründür. Hafif ve dayanıklıdır.
  • Gövde Rengi: Gri
  • Minder dahildir.
  • Şezlong sırt pozisyonludur. İstenilen kademede ayarlanabilir.
  • Tekerlekleri sayesinde kolayca yer değiştirilebilir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. 12 Ay boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Alüminyum Tekerlekli Minderli Havuz Şezlong hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, tatil köyü, aqua park, konut sitesi alanlarında yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz.
  • Alüminyum şezlong ile birlikte kullanılabilecek şemsiye modellerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo