NEO-880104T Rattan Açılır Kapanır Tenteli Yatak

Rattan-Acilir-Kapanir-Tenteli-Yatak-NEO-880104T_2
Rattan-Acilir-Kapanir-Tenteli-Yatak-NEO-880104T_1

NEO-880104T Rattan Açılır Kapanır Tenteli Yatak

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Açılır Kapanır Tenteli Yatak hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı alanlarında dekore edilebilir. Ayrıca otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz. Dış hava şartlarından etkilenmez ve yıl boyunca dış mekanda kalabilir.  Rattan Açılır Kapanır Tenteli Yatak ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Rattan Açılır Kapanır Tenteli Yatak

Kahverengi ve beyaz örgü renklerine sahip olan Rattan Açılır Kapanır Tenteli Yatak, ithal bir ürün. Minder dahil olmak üzere satışa sunulan model, hafif ve dayanıklı yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Modern tasarım detaylarını zarif çizgilerle birleştiren tenteli yatağın gövdesi alüminyum materyalden imal ediliyor. Modelin tente kısmını açıp kapatabilir ve istediğiniz kademede ayarlayabilirsiniz. Bu özellik ürünün işlevselliğini önemli ölçüde artırıyor.

Ergonomik kullanıma son derece uygun şekilde üretilen yatak, konuklarınızı benzersiz bir konfor eşliğinde ağırlamanızı sağlıyor. Değişen hava şartlarına karşı dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım vadeden ürün, yoğun kullanımlarda da herhangi bir sorunla karşılaşmanıza izin vermiyor.

Yıl boyunca dış mekânda durabilen Rattan Açılır Kapanır Tenteli Yatak, hem ev hem de işletme dekorasyonları için ideal. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski barındırmayan model evlerin bahçe, veranda, teras, havuz bölümlerinde dekore edilebiliyor. Ürün ayrıca otellerde de sıkça tercih ediliyor.

210 cm genişlik, 132 cm derinlik ve 160 cm yükseklikte üretilen yatak, rattan oturma grubu kategorisindeki ürünlerle zarif şekilde kombinlenebiliyor.

Konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamanın en iyi yollarından biri olan tenteli yatakla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

 

Opsiyonları:

  • Rattan Açılır Kapanır Tenteli Yatak ithal üründür.
  • Örgü Renkleri: Kahverengi & Beyaz
  • Minder dahildir.
  • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir. Hafif ve dayanıklıdır.
  • Tente kısmı açılıp kapanabilir. İstenilen kademede ayarlanabilir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. 12 Ay boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Açılır Kapanır Tenteli Yatak hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı alanlarında dekore edilebilir. Ayrıca otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz.
  • Rattan Yatak Ölçüsü: w.210cm d.132cm h.160cm
  • Rattan Yatak ile birlikte kullanılabilecek rattan oturma grubu modellerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo