NEO-880105T Rattan Perdeli Dinlenme Yatak

Rattan-Perdeli-Dinlenme-Yatak-NEO-880105T_3
Rattan-Perdeli-Dinlenme-Yatak-NEO-880105T_2
Rattan-Perdeli-Dinlenme-Yatak-NEO-880105T_1
Rattan-Perdeli-Dinlenme-Yatak-NEO-880105T_4

NEO-880105T Rattan Perdeli Dinlenme Yatak

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Perdeli Dinlenme Yatak hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı alanlarında yıl boyunca dekore edilebilir. Ayrıca otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz.

Stok kodu: NEO-880105T Kategoriler: ,

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Rattan Perdeli Dinlenme Yatak

Bahçe mobilyaları kategorisinde yer alan Rattan Perdeli Dinlenme Yatak, dış ortam şartlarına ve hava koşullarına 12 ay boyunca dayanır. Bu sebeple ev ve işletmelerin bahçe, teras, veranda gibi dış mekanlarında tercih ettiği bir üründür. Ayrıca gövdesi suya dayanıklı, paslanmaz alüminyumdan olduğu için havuz ve deniz kenarlarında da rahatlıkla kullanılabilir. Dayanıklı ve paslanmaz özelliği ile de yoğun kullanım alanı olan otellerin tercih ettiği bir üründür.

Perdeli dinlenme yatağının perdesi, örgülü kablo şeklinde olup sürgülü yapıya sahiptir. Böylece istenildiği zaman, perdenin istenildiği kadar kısmı açılıp kapanabilir. Rattan yatağın gövdesi hafif ve dayanıklı olması için alüminyumdan yapılmıştır. Üzerindeki rattan kısmı için kahverengi ve beyaz renk seçenekleri bulunur. Ürün içeriğine yatak kısmını kaplayan minderi de dahildir.

Yatağın boyutları rahatça yatıp dinlenilebilecek ölçüde; yüksekliği 148 cm, genişliği 109 cm, uzunluğu ise 250 cm’dir. Ürün, rattan oturma grupları ile birlikte takım oluşturarak da kullanılabilir. Dinlenme yatağı ile ilgili daha detaylı bilgi ve toplu alım koşullarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Opsiyonları:
  • Rattan Perdeli Dinlenme Yatak ithal üründür.
  • Örgü Renkleri: Kahverengi & Beyaz
  • Minder dahildir.
  • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir. Hafif ve dayanıklıdır.
  • Perde sürgülü sistemdir. İstenildiği kadar kapatılıp gölge sağlanabilir. Örgü, kablo şeklindedir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. 12 Ay boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Perdeli Dinlenme Yatak hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı alanlarında dekore edilebilir. Ayrıca otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz.
  • Rattan Yatak Ölçüsü: w.250cm d.109cm h.148cm
  • Rattan Yatak ile birlikte kullanılabilecek rattan oturma grubu modellerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo