NEO-880106T Rattan Bahçe Salıncak

Rattan-Bahce-Salincak-NEO-880106T_1
Rattan-Bahce-Salincak-NEO-880106T_2
Rattan-Bahce-Salincak-NEO-880106T_3

NEO-880106T Rattan Bahçe Salıncak

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Bahçe Salıncak hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Ev ve işletmelerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı alanlarında yıl boyunca dekore edilebilir. Ayrıca otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Dış hava şartlarından etkilenmez, havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz.

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Rattan Bahçe Salıncak

Rattan bahçe salıncak, keyif köşelerinin vazgeçilmez mobilyaları arasında yer alır. İdeal ölçüleri, dayanıklı mekanizma sistemi ile dikkat çeken ürün, uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. İthal olarak üretilen rattan salıncağın beyaz ve kahverengi olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunur.

Dış mekân kullanımı için uygun olan rattan salıncağın yerini değiştirmeden 12 ay boyunca dış ortamlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca geniş kullanım olanağı sunan ürünü, bahçe ve teraslar başta olmak üzere otel ve işletmelerin havuz ve deniz kenarında da kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Gövde malzemesi alüminyumdan üretilen ürün, hafif ve dayanıklı yapısı ile kullanıcılarını memnun eder. Minderi ile birlikte satılan salıncak, böylece konfor ve şıklığı da beraberinde getirir. Sırt kısmı pratik mekanizma sistemi sayesinde dört kademeli olarak istenilen seviyede ayarlanabilir.

Genişliği 222 cm olan ürünün yüksekliği ise 200 cm’dir. Rattan bahçe salıncaklarını yine rattan bahçe mobilyaları ile birlikte kullanarak mekânda bütünlük sağlayabilirsiniz.

Rattan bahçe salıncağı hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Opsiyonları:

  • Rattan Bahçe Salıncak ithal üründür.
  • Örgü Renkleri: Kahverengi & Beyaz
  • Minder dahildir.
  • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir. Hafif ve dayanıklıdır.
  • Sırt kısmı geriye doğru dört kademeli olarak yatabilir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. 12 Ay boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Bahçe Salıncak hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı alanlarında dekore edilebilir. Ayrıca otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz.
  • Rattan Salıncak Ölçüsü: w.222cm d.156cm h.200cm
  • Bahçe Salıncak ile birlikte kullanılabilecek rattan oturma grubu modellerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo