NEO-880107T Rattan Geriye Yatarlı Salıncak

Rattan-Geriye-Yatarli-Salincak-NEO-880107T_1
Rattan-Geriye-Yatarli-Salincak-NEO-880107T_2

NEO-880107T Rattan Geriye Yatarlı Salıncak

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Geriye Yatarlı Salıncak hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı alanlarında dekore edilebilir. Ayrıca otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Dış hava şartlarından deforme olmaz, havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Rattan Geriye Yatarlı Salıncak

 

Hem ev hem de işletme dekorasyonu için tavsiye edilen Rattan Geriye Yatarlı Salıncak, bahçe mobilyaları kategorisinde yer alıyor. Evlerin bahçe, veranda, teras ve havuz kenarlarında kullanılabilen ürün, otel işletmeleri tarafından da sıklıkla tercih ediliyor.

Model kahverengi örgü krem minder ve beyaz örgü turkuaz minder seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Ürünün tente kumaşındaysa krem rengi kullanılıyor. Salıncak şık tasarımının yanı sıra rahat yapısıyla da kullanıcılardan tam not alıyor.

Modelin gövdesi alüminyum malzemeden tasarlanıyor. Alüminyumun hafif ve dayanıklı yapısı ürünün kolaylıkla taşınmasını sağlıyor. Salıncağın sırt kısmı geriye doğru dört kademeli olarak yatabiliyor. Konforlu bir kullanıcı deneyimi sunan ürün, bir kez deneyen herkesin vazgeçilmezi hâline geliyor.

Bahçe mobilyaları kategorisinde yer alan model, rattan oturma grubu kategorisindeki ürünlerle birlikte oldukça şık kombinler oluşturuyor. Ürün yoğun güneş, kar ve yağmura karşı dayanıklılığı sayesinde dört mevsim dış mekânda kalabiliyor.

Havuz ve deniz kenarındaki kullanımlarda paslanma riski bulunmayan salıncak hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Rahat, konforlu ve şık tasarımıyla dikkat çeken modeli dilerseniz hemen sipariş edebilirsiniz.

 

Opsiyonları:
  • Rattan Geriye Yatarlı Salıncak ithal üründür.
  • Renkleri: [ Kahverengi Örgü & Krem Minder ] [ Beyaz Örgü & Turkuaz Minder ] Tente Kumaşı Krem
  • Minder dahildir.
  • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir. Hafif ve dayanıklıdır.
  • Sırt kısmı geriye doğru dört kademeli olarak yatabilir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. 12 Ay boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Geriye Yatarlı Salıncak hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı alanlarında dekore edilebilir. Ayrıca otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz.
  • Rattan Salıncak ile birlikte kullanılabilecek rattan oturma grubu modellerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi  için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo