NEO-880108T Rattan Tek Kişilik Salıncak

Rattan-Tek-Kisilik-Salincak-NEO-880108T_2
Rattan-Tek-Kisilik-Salincak-NEO-880108T_1

NEO-880108T Rattan Tek Kişilik Salıncak

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Tek Kişilik Salıncak hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı alanlarında yıl boyunca dekore edilebilir. Ayrıca otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz.

Açıklama

Rattan Tek Kişilik Salıncak

Keyif köşelerinin vazgeçilmezi olan Rattan Tek Kişilik Salıncak, zarif ve estetik tasarımı ile dış mekânlara konfor katar. Bahçe mobilya grubunda yer alan salıncak, hem yaşam alanları hem de horeca işletmeleri için kullanıma uygun bir üründür. Bahçe, teras, balkon, havuz yanı, veranda gibi alanlarda şıklık sağlayan salıncak, dış hava şartlarından etkilenmez.

İthal bir ürün olan rattan tek kişilik salıncak, minderi ile birlikte satılır. Gri renk avantajı sayesinde hemen hemen tüm bahçe mobilyaları ile birlikte kullanılabilir. Modern ve zarif tasarıma sahip olan salıncak modeli, alüminyum malzemeden üretildiği için hafif ve dayanıklıdır. 12 ay boyunca dış mekân kullanımına uygun olan ürünün paslanma riski bulunmaz.

105 cm çap ve 200 cm yüksekliğe sahip olan salıncak, ideal ve tek kişilik ölçüleri ile her zevke hitap eder. Aynı tasarım özelliklerine sahip rattan bahçe oturma grupları ile birlikte ürünü kombinleyerek mekâna bütünlük kazandırabilirsiniz.

Rattan tek kişilik salıncak hakkında detaylı bilgi almak, satış fiyatını öğrenmek ve ürünü satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Opsiyonları:
  • Rattan Tek Kişilik Salıncak ithal üründür.
  • Örgü Rengi: Gri
  • Minder dahildir.
  • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir. Hafif ve dayanıklıdır.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. 12 Ay boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan tek kişilik salıncak hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı alanlarında dekore edilebilir. Ayrıca otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz.
  • Salıncak Ölçüsü: Çap Ø105cm h.200cm
  • Rattan Salıncak ile birlikte kullanılabilecek rattan oturma grubu modellerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo