NEO-880109T Rattan Metal Ayaklı Tek Kişilik Salıncak

Rattan-Metal-Ayakli-Tek-Kisilik-Salincak-NEO-880109T_1
Rattan-Metal-Ayakli-Tek-Kisilik-Salincak-NEO-880109T_3
Rattan-Metal-Ayakli-Tek-Kisilik-Salincak-NEO-880109T_2

NEO-880109T Rattan Metal Ayaklı Tek Kişilik Salıncak

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Metal Ayaklı Tek Kişilik Salıncak hem ev hem de işletme dekorasyonu için idealdir. Evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı alanlarında dekore edilebilir. Ayrıca otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz. Detaylı bilgi  için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Rattan Metal Ayaklı Tek Kişilik Salıncak

Geometrik forma sahip Rattan Metal Ayaklı Tek Kişilik Salıncak, minimal tasarımı ile dış mekânlara sıra dışı bir atmosfer katar. İthal edilen ürün, beyaz ve gri olmak üzere iki farklı renk alternatifi sunar.

Alüminyum malzemeden üretilen salıncak, dayanıklı ve hafif yapısı sayesinde kullanıcılarından tam not alır. Minderi ile birlikte satılan ürünün özel mekanizması sayesinde sırt bölümü dört kademeli olarak geriye doğru yatabilir.

Hem ev hem de işletme dekorasyonu için kullanıma uygun olan salıncaklar, bahçe mobilyaları kategorisinde yer alır. Dış mekân kullanımı için ideal olan ürün, hava koşullarından, uzun süreli ve yoğun kullanımdan etkilenmez. 12 ay boyunca dış mekânda yeri değiştirilmeden sabit olarak kullanılabilir

Çapı 105 cm olan salıncağın yüksekliği ise 200 cm’dir. Bahçe ve teraslarda keyif köşesi oluşturmak için ideal olan salıncak, ayrıca otellerin ve konut sitelerinin havuz kenarı için de kullanımı uygundur.

Rattan Metal Ayaklı Tek Kişilik Salıncak hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Opsiyonları:
  • Rattan Metal Ayaklı Tek Kişilik Salıncak ithal üründür.
  • Örgü Renkleri: Beyaz & Gri
  • Minder dahildir.
  • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir. Hafif ve dayanıklıdır.
  • Sırt kısmı geriye doğru dört kademeli olarak yatabilir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. 12 Ay boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan metal ayaklı salıncak hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı alanlarında dekore edilebilir. Ayrıca otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Havuz ve deniz kenarı kullanımında paslanma riski bulunmaz.
  •  Rattan Metal Ayaklı Tek Kişilik Salıncak Ölçüsü: Çap Ø105cm h.200cm
  •  Rattan Metal Ayaklı Tek Kişilik Salıncak ile birlikte kullanılabilecek rattan oturma grubu modellerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi  için iletişime geçebilirsiniz.

Ek bilgi

Renk

Gri, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo