NEO-880083T Rattan Dinlenme Koltuk Takımı

Rattan-Dinlenme-Koltuk-Takimi-NEO-880083T_1
Rattan-Dinlenme-Koltuk-Takimi-NEO-880083T_2
Rattan-Dinlenme-Koltuk-Takimi-NEO-880083T_3
Rattan Dinlenme Koltuk Takımı NEO-880083T

NEO-880083T Rattan Dinlenme Koltuk Takımı

0 out of 5

Rattan Dinlenme Koltuk Takımı evlerin bahçe, teras, balkon ve verandaların yanı sıra otellerin ve site konutlarının havuz başı ve dinlenme alanları için de uygundur.

Stok kodu: NEO-880083T Kategoriler: , ,

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Rattan Dinlenme Koltuk Takımı

İthal olarak üretilen Rattan Dinlenme Koltuk Takımı, modern tasarımı ve ideal ölçüleri ile dış mekânlarda ferah bir atmosfer yaratır. Geniş kullanım olanağı sunan koltuk takımı bahçe, teras, balkon ve verandaların yanı sıra otellerin havuz başı ve dinlenme alanları için de uygundur.

Dinlenme koltuk takımının gövdesi tamamen alüminyumdan üretilir. Son derece dayanıklı olan ürün, yoğun kullanımdan ve hava koşullarından deformasyona uğramaz. Kablo şeklinde örgü  tasarımına sahip olan koltuk takımı, zarif stili sayesinde kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarır.

Ferah ve yalın bir görünüm için beyaz örgü rengi ön plana çıkarken klasik ve nostaljik esintiler için kahverengi renk alternatifi ideal seçenekler arasında yer alır. Rattan dinlenme koltuk takımı; 2 adet dinlenme koltuğu, 1 adet yan sehpa ve 1 adet puf olarak satılır.

Dinlenme koltuğunun genişliği 80 cm olup yüksekliği 95 cm’dir. Yan sehpanın çapı 45 cm, yerden yüksekliği ise 38 cm’dir. Puf modelin ise çapı 70 cm, yüksekliği ise 45 cm’dir.

Rattan bahçe mobilyaları ve yemek masaları ile kombinlenerek şıklık yaratan bu takım hakkında detaylı bilgi almak  için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Rattan Dinlenme Koltuk Takımı ithal üründür. Gövdenin tamamı alüminyum malzeme ile üretilmektedir. Örgü şekli, kablo örgüdür.
  • Örgü Renkleri: Kahverengi & Beyaz
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Dinlenme Koltuk Takımı, evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan sandalye ve rattan masa kategorilerinde, dinlenme koltukları ile kombin yapılabilecek modelleri inceleyebilirsiniz.
  • Bu takım, 2 Adet Dinlenme Koltuğu + 1 Adet Yan Sehpa + 1 Adet Puf olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

Dinlenme Koltuğu w.80cm d.80cm h.95cm

Yan Sehpa Ø45cm h.38cm

Puf Ø70cm h.45cm

  • Bahçe Dinlenme Koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo