NEO-880080T Rattan Sallanır Koltuk ve Sehpa

Rattan-Sallanir-Koltuk-ve-Sehpa-NEO-880080T_1
Rattan-Sallanir-Koltuk-ve-Sehpa-NEO-880080T_2

NEO-880080T Rattan Sallanır Koltuk ve Sehpa

0 out of 5

Rattan Sallanır Koltuk ve Sehpa bahçe, teras, veranda başta olmak üzere otellerin havuz başında ve restaurantların kış bahçelerinde sıcak ve samimi bir ortam yaratmak amacıyla da sıklıkla tercih edilir.

Stok kodu: NEO-880080T Kategoriler:

Açıklama

Rattan Sallanır Koltuk ve Sehpa

Rattan Sallanır Koltuk ve Sehpa, hayata keyif katan bahçe mobilyaları arasında yer alır. Rahatlık ön planda tutularak tasarlanan mobilya takımı, özel sipariş üzerine ithal edilir. Dış mekân kullanımı için uygun olan koltuk ve sehpa takımının gövde malzemesi alüminyumdur.

Mobilya takımında şıklığı ve estetiği ön planda tutmak için alüminyum rengi ahşap olarak tasarlanır. Uzun süreli kullanıma karşı dayanıklı malzemelerden üretilen mobilya takımı, ayrıca su, nem, ısı ve ışığa karşı yüksek dayanıklılık sağlar.

Örgü tasarımı ile şık ve modern bir görünüm sergileyen sallanır koltukları, minimal ve yalın çizgilerin ön planda tutulduğu yan sehpa tamamlar. 2 adet sallanır rattan koltuktan ve 1 adet yan sehpadan oluşan takım mobilya, gri renk avantajı ile her dekorasyonla kolaylıkla kombinlenir.

Bahçe, teras, veranda başta olmak üzere otellerin havuz başında ve restaurantların kış bahçelerinde sıcak ve samimi bir ortam yaratmak amacıyla da sıklıkla tercih edilir.

Sallanır koltuk ve sehpa takımı hakkında daha detaylı bilgi almak, ürünü incelemek ve satış fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Opsiyonları:
  • Rattan Sallanır Koltuk ve Sehpa ithal üründür. Gövdenin tamamı ve sehpa alüminyum malzeme ile üretilmektedir.
  • Örgü Rengi: Gri
  • Alüminyum Rengi: Ahşap
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan rattan sallanır koltuk, evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 2 Adet Sallanır Koltuk + 1 Adet Yan Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

Sallanır Koltuk w.72cm d.94cm h.94cm

Yan Sehpa Ø50cm h.40cm

  • Bahçe Sallanır Koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo