NEO-880079T Yuvarlak Rattan Masa ve Sandalyeler

Yuvarlak-Rattan-Masa-ve-Sandalyeler-NEO-880079T_1
Yuvarlak-Rattan-Masa-ve-Sandalyeler-NEO-880079T_2
Yuvarlak-Rattan-Masa-ve-Sandalyeler-NEO-880079T_3

NEO-880079T Yuvarlak Rattan Masa ve Sandalyeler

0 out of 5

Bahçe, teras, veranda, balkon gibi mekânların yanı sıra otel ve konut sitelerinin havuz başı kullanımı için de uygundur. Senenin 12 ayı dış mekân kullanıma uygun olan Yuvarlak Rattan Masa ve Sandalyeler yemek takımı, yağmur suyu, ısı, ışık ve sıcaklığa karşı son derece dayanıklıdır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-880079T Kategoriler:

Açıklama

Yuvarlak Rattan Masa ve Sandalyeler

Geometrik formlu yuvarlak masa ve sandalyeler, standart ölçüleri sayesinde en çok tercih edilen bahçe yemek mobilyaları arasında yer alır. İthal olarak üretilen ürünün gri ve bej olmak üzere iki farklı renk alternatifi vardır.

Bahçe, teras, veranda, balkon gibi mekânların yanı sıra otel ve konut sitelerinin havuz başı kullanımı için de uygundur. Senenin 12 ayı dış mekân kullanıma uygun olan yemek takımı, yağmur suyu, ısı, ışık ve sıcaklığa karşı son derece dayanıklıdır.

Taşıma ve sevkiyatta kolaylık sağlaması açısından demonte olarak da üretilebilen yuvarlak masa ve sandalye takımı, şık tasarımı ile ortama sıra dışı bir atmosfer kazandırır. 1 adet yemek masası ve 4 adet sandalyeden oluşan ürün, küçük metrekareye sahip alanlar için de ideal bir kullanım sağlar.

Masa ve sandalye ayaklarına plastik takozlar yerleştirilerek ekstra dayanıklılık ve  konfor sağlanır. Son derece rahat kullanım olanağı sağlayan mobilya, kullanıcıların beklentisini fazlasıyla karşılar.

Rattan bahçe mobilyaları ve şemsiyelerle birlikte kombinlenerek kullanabileceğiniz ürün hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

 

  • Yuvarlak Rattan Masa ve Sandalyeler ithal üründür.
  • Örgü Rengi: Gri & Bej
  • Yemek masası taşıma ve sevkiyat kolaylığı açısından demonte olabilir.
  • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan rattan yemek grubu, evlerin ve işletmelerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet Yemek Masası + 4 Adet Koltuk olarak satılmaktadır.
  • Masa Ölçüsü: Ø110cm h.75cm Koltuk Ölçüsü: w.54cm d.56cm h.69cm
  • Rattan Yuvarlak Masa Grubu ile aynı modelde Rattan Bahçe Balkon Oturma Grubu üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo