NEO-880078T Rattan Bahçe Balkon Oturma Grubu

Rattan-Bahce-Balkon-Oturma-Grubu-NEO-880078T_1
Rattan-Bahce-Balkon-Oturma-Grubu-NEO-880078T_2
Rattan-Bahce-Balkon-Oturma-Grubu-NEO-880078T_3

NEO-880078T Rattan Bahçe Balkon Oturma Grubu

0 out of 5

Rattan Bahçe Balkon Oturma Grubu evlerinizin bahçe, veranda, teras, balkon ve havuz gibi dış mekânlarda kullanımı için idealdir. Hava şartlarından etkilenmez, yıl boyunca dış mekanda kalabilir. Detaylı bilg için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-880078T Kategoriler:

Açıklama

Rattan Bahçe Balkon Oturma Grubu

Bahçe mobilyaları grubunda yer alan Rattan Bahçe Balkon Oturma Grubu, dört mevsim boyunca dış mekânda kullanılabiliyor.

Evlerinizin bahçe, veranda, teras, balkon ve havuz gibi dış mekânlarında gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz takım, yoğun kullanıma karşı dayanıklı yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Gri ve bej örgü renklerinde üretilen Rattan Bahçe Balkon Oturma Grubu; bir adet iki kişilik kanepe, iki adet tekli koltuk ve bir adet orta sehpadan oluşuyor. Takımdaki orta sehpanın üzerinde cam tabla yer alıyor.

İthal bir ürün olan oturma grubu, değişen hava şartlarına karşı son derece dayanıklı yapıda üretiliyor. Olumsuz iklim koşullarından etkilenmeyen ürün, yuvarlak rattan masa ve sandalyelerle aynı dekorasyonda kullanılabiliyor.

İkili kanepe ve tekli koltukların 68 cm yükseklikte imal edilmesi ergonomik kullanımı destekliyor. Ayrıca orta sehpanın 80 cm çapa sahip olması parçalar arasındaki bütünlük algısının pekiştirilmesini sağlıyor.

Modern çizgileri, örgü renklerinin de katkısıyla son derece estetik bir tasarım anlayışıyla birleştirmeyi başaran oturma grubu hakkında merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilir, üretim sürecinin detaylarını öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak, isterseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

 

Opsiyonları:
  • Rattan Bahçe Balkon Oturma Grubu ithal üründür.
  • Örgü Rengi: Gri & Bej
  • Orta sehpa üzerinde cam tabla bulunur.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan rattan oturma grubu, evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet İki Kişilik Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

İkili Kanepe w.142cm d.73cm h.68cm

Tekli Koltuk w.72cm d.73cm h.68cm

Orta Sehpa Ø80cm h.46cm

  • Bahçe Oturma Grubu ile aynı modelde Yuvarlak Rattan Masa ve Sandalyeler üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir. Detaylı bilg için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo