NEO-880077T Alüminyum Sentetik Örgü Yemek Grubu

Aluminyum-Sentetik-Orgu-Yemek-Grubu-NEO-880077T_1
Aluminyum-Sentetik-Orgu-Yemek-Grubu-NEO-880077T_2
Aluminyum-Sentetik-Orgu-Yemek-Grubu-NEO-880077T_3

NEO-880077T Alüminyum Sentetik Örgü Yemek Grubu

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Alüminyum Sentetik Örgü Yemek Grubu, evlerin ve işletmelerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Dış mekân kullanımı için uygun olan ürün, çevresel faktörlerden etkilenmez ve yıl boyu dış ortamda kalabilir.

Stok kodu: NEO-880077T Kategoriler:

Açıklama

Alüminyum Sentetik Örgü Yemek Grubu

Alüminyum Sentetik Örgü Yemek Grubu, modern stile sahip bahçe mobilyaları arasında yer alır. Bahçe, veranda, restoran gibi ortak kullanım alanlarının yanı sıra otellerin havuz başında da keyifli mekânlar yaratmak amacıyla tercih edilir.

İthal edilen ürün yalın ve şık tasarımı ile dikkat çeker. Gövde rengi beyaz olan tasarımın örgü kısımlarında bej rengi tercih edilerek mobilyada renk bütünlüğü sağlanır.

Montaj ve nakliyat işlemine pratiklik katmak için ürün demonte olarak da tasarlanabilir. Konforlu oturma süreci sağlamak amacıyla sandalye ayaklarına plastik takozlar yerleştirilir. Böylece ekstra dayanıklılık sağlanır.

1 adet yemek masası ve 6 adet koltuktan oluşan yemek grubu, ideal ölçüleri sayesinde geniş yelpazede kullanım olanağı sağlar. Dış mekân kullanımı için uygun olan ürün, çevresel faktörlerden etkilenmez ve yıl boyu dış ortamda kalabilir.

Alüminyum yemek grubu ile aynı tasarım ve materyallerden oluşan alüminyum sentetik örgü oturma grubunu dilerseniz takım şeklinde kullanabilir, yaşam alanlarında ya da işletmelerin dekorasyonunda bütünlük oluşturabilirsiniz.

Alüminyum sentetik örgü yemek grubunu zevkinize göre takımlamak, ürün hakkında bilgi almak ve bu ürüne sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:
 • Alüminyum Sentetik Örgü Yemek Grubu ithal üründür.
 • Gövde Rengi: Beyaz
 • Örgü Rengi: Bej
 • Yemek masası taşıma ve sevkiyat kolaylığı açısından demonte olabilir.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Alüminyum Sentetik Örgü Yemek Grubu, evlerin ve işletmelerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
 • Bu takım, 1 Adet Yemek Masası + 6 Adet Koltuk olarak satılmaktadır.
 • Masa Ölçüsü: w.192cm d.82cm h.76cm Koltuk Ölçüsü: w.58cm d.60cm h.70cm
 • Alüminyum Yemek Grubu ile aynı modelde Alüminyum Sentetik Örgü Oturma Grubu üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo