NEO-880076T Alüminyum Sentetik Örgü Oturma Grubu

Aluminyum-Sentetik-Orgu-Oturma-Grubu-NEO-880076T_1
Aluminyum-Sentetik-Orgu-Oturma-Grubu-NEO-880076T_2
Aluminyum-Sentetik-Orgu-Oturma-Grubu-NEO-880076T_3

NEO-880076T Alüminyum Sentetik Örgü Oturma Grubu

0 out of 5

Alüminyum Sentetik Örgü Oturma Grubu, evlerin bahçe, balkon, veranda ve teraslarında, otel ve tatil köylerinin havuz başında ve dinlenme alanlarında kullanıma uygundur. Ayrıca yoğun kullanıma karşı dayanıklı yapıda olan Alüminyum Sentetik Örgü Oturma Grubu, uzun yıllar kullanılabilen bahçe mobilyaları arasında yer alır.

Stok kodu: NEO-880076T Kategoriler:

Açıklama

Alüminyum Sentetik Örgü Oturma Grubu

Alüminyum Sentetik Örgü Oturma Grubu, kalitesi ve zarif tasarımı ile bahçelere konfor katar. İthal olarak üretilen ürünün gövde rengi beyaz, örgü rengi ise bej olarak tasarlanır. Sade ve yalın tasarımı sayesinde mekâna ferah ve soft bir görünüm sağlar.

Örgü oturma grubu; 1 adet iki kişilik kanepe, 2 adet tekli koltuk ve 1 adet orta sehpa olmak üzere set şeklinde satışa sunulur. Dış mekân kullanımı için uygun olan ürün hava koşullarından etkilenmez, tüm sene boyunca yerini değiştirmeden modeli kullanabilirsiniz.

Oturma grubu, yaşam alanlarının bahçe, balkon, veranda ve teraslarında otel ve tatil köylerinin havuz başında ve dinlenme alanlarında kullanıma uygundur. İdeal ölçüleri sayesinde mekâna dinamik bir hareketlilik katar.

Servis ve sunumları pratik hâle getirmek amacıyla orta sehpanın üzerine cam tabla yerleştirerek tasarım tamamlanır. Ayrıca yoğun kullanıma karşı dayanıklı yapıda olan oturma grubu, uzun yıllar kullanılabilen bahçe mobilyaları arasında yer alır.

Alüminyum Sentetik Örgü Oturma Grubunu dilerseniz Alüminyum Sentetik Yemek Grubu ile birlikte takımlayarak mekânda bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:
  • Alüminyum Sentetik Örgü Oturma Grubu ithal üründür.
  • Gövde Rengi: Beyaz
  • Örgü Rengi: Bej
  • Orta sehpa üzerinde compact tabla bulunur.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan örgü oturma grubu, evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet İki Kişilik Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

İkili Kanepe w.150cm d.76cm h.72cm

Tekli Koltuk w.77cm d.76cm h.72cm

Orta Sehpa w.100cm d.60cm h.45cm

  • Alüminyum Oturma Grubu ile aynı modelde Alüminyum Sentetik Örgü Yemek Grubu üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo