NEO-880082T Rattan Köşe Bahçe Oturma Grubu

Rattan-KOse-Bahce-Oturma-Grubu-NEO-880082T_4
Rattan-KOse-Bahce-Oturma-Grubu-NEO-880082T_3
Rattan-KOse-Bahce-Oturma-Grubu-NEO-880082T_4
Rattan-KOse-Bahce-Oturma-Grubu-NEO-880082T_2

NEO-880082T Rattan Köşe Bahçe Oturma Grubu

0 out of 5

Rattan Köşe Bahçe Oturma Grubu, dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Ev ve işletmelerin bahçe, teras, veranda, havuz başı gibi açık alanlarında yıl boyu kullanım için idealdir.

Stok kodu: NEO-880082T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Rattan Köşe Bahçe Oturma Grubu

 

Rattan Köşe Bahçe Oturma Grubu, gövdesi alüminyum olduğu için dış hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış ortamda durabilen garantili, ithal bir üründür. Bu özelliği ile oturma grubu, ev ve işletmelerin bahçe, teras, veranda gibi dış mekanlarında tercih ettiği bir ürün haline gelir. Ayrıca ıslanmaya karşı dayanıklı olduğundan havuz kenarında da kullanılabilir.

Oturma grubunun gövde kısmı alüminyum olurken üzerindeki rattan kısım ise kahverengi veya beyaz renkli olarak seçilebilir. Takım içerisinde 1 tane köşe koltuk, 1 tane masa şeklinde yüksek sehpa bulunur. Koltuğun ve sehpanın altında ise takozlar vardır. Oturma grubunu, uygun renkli rattan masa ve sandalyelerle takım yapmak da mümkündür.

Oturma takımının ölçüleri; köşe koltuk için boy 275 cm, en 215 cm, yükseklik 65 cm, orta sehpa için boy 126 cm, en 70 cm, yükseklik 65 cm’dir. Bahçe oturma grubu modeli, kalabalık ve yoğun kullanıma uygun ve dayanıklıdır. Oturma grubu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Opsiyonları:
  • Rattan Köşe Bahçe Oturma Grubu ithal üründür.
  • Örgü Renkleri: Kahverengi & Beyaz
  • Gövde, alüminyum malzeme ile üretilmektedir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan bahçe oturma grubu, evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet Köşe Kanepe + 1 Adet Yüksek Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

Köşe Kanepe w.275cm d.215cm h.65cm

Orta Sehpa w.126cm d.70cm h.65cm

  • Bahçe Oturma Grubu ile birlikte kullanılabilecek rattan sandalye ve rattan masa modellerini inceleyebilirsiniz Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo