NEO-880070T Alüminyum Bahçe Oturma Grubu

Açıklama

Alüminyum Bahçe Oturma Grubu

Yenilikçi tasarımı klasik çizgilerle birleştiren alüminyum bahçe oturma grubu, her zevke hitap eder. Alüminyum bahçe oturma grubu; 1 adet ikili kanepe, 2 adet tekli koltuk ve 1 adet orta sehpa olarak üretilmektedir.

Gövde rengi ahşap olan bahçe oturma grubu, geniş yelpazede kullanım olanağı sunar. Bahçe, teras, veranda ve balkon başta olmak üzere havuz başında ve dinlenme alanı oluşturmak için de kullanıma uygundur.

Dayanıklı tasarım özellikleri ile dikkat çeken bahçe oturma grubunu yıl boyunca yerini değiştirmeye ihtiyaç duymadan, dış mekânlarda kullanabilirsiniz. Bahçe oturma grubu, hava koşullarına ve yoğun kullanıma karşı dayanıklı yapıya sahip bahçe mobilyaları arasında yer alır.

Farklı tasarım özellikleri ve ince el işçiliği ile dikkat çeken oturma grubunu, alüminyum bahçe yemek takımları ve zarif desenli şemsiye modelleri ile kombinleyerek ortamda mükemmel bir uyum oluşturabilirsiniz. Standart ölçüleri ile her metrekareye çözüm sağlayan bahçe oturma grubu, dış mekânlarda konfor ve estetiği bir arada sunar.

İthal olarak üretilen alüminyum bahçe oturma grubu hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Opsiyonları:
  • Alüminyum Bahçe Oturma Grubu ithal üründür.
  • Gövde Rengi: Ahşap
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan bahçe oturma grubu, evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet İkili Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

İkili Kanepe w.158cm d.80cm h.74cm

Tekli Koltuk w.80cm d.80cm h.74cm

Orta Sehpa w.100cm d.68cm h.32cm

  • Bahçe Oturma Grubu ile aynı modelde Bahçe Yemek Takımı üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo