NEO-880069T Alüminyum Örgü Yemek Grubu

Aluminyum-Orgu-Yemek-Grubu-NEO-880069T_1
Aluminyum-Orgu-Yemek-Grubu-NEO-880069T_2
Aluminyum-Orgu-Yemek-Grubu-NEO-880069T_3

NEO-880069T Alüminyum Örgü Yemek Grubu

0 out of 5

Alüminyum Örgü Yemek Grubu ev ve işletme dekorasyonları için uygun nitelikleri bünyesinde barındırıyor. Hem evlerin hem de işletmelerin bahçe, veranda, teras ve havuz bölümlerinde dekore edebileceğiniz ürün, yoğun kullanıma karşı son derece dayanıklı.

Stok kodu: NEO-880069T Kategoriler:

Açıklama

Alüminyum Örgü Yemek Grubu

İthal bir ürün olan Alüminyum Örgü Yemek Grubu, sütlü kahve örgü renklerinde üretiliyor. Bir adet yemek masası ve altı adet koltuk olarak satışa sunulan takım, dört mevsim boyunca dış mekânda kullanılabiliyor.

Bahçe mobilyaları grubunda yer alan yemek grubu, ev ve işletme dekorasyonları için uygun nitelikleri bünyesinde barındırıyor. Hem evlerin hem de işletmelerin bahçe, veranda, teras ve havuz bölümlerinde dekore edebileceğiniz ürün, yoğun kullanıma karşı son derece dayanıklı.

Yemek grubu içerisindeki masa 200 cm genişlik, 100 cm derinlik ve 76 cm yükseklik ölçülerine sahip. Takımdaki tüm parçaların ayaklarının altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlıyor. Masanın üzerindeki cam ise sağlam fiziki yapıyı önemli ölçüde destekliyor. Masa, sevkiyat ve taşıma kolaylığı yaratması amacıyla demonte olarak teslim edilebiliyor.

Modern çizgileri ve şık görünümüyle kullanıcıların beğenisini kazanan yemek grubu ile aynı modelde dış mekân oturma takımı da imal ediliyor. Arzu ederseniz iki tasarımı işletmenizin veya evinizin dekorasyonunda birlikte kullanabiliyorsunuz.

Konuklarınızı modern çizgilerin getirdiği şıklık eşliğinde ağırlamak istiyorsanız yemek grubuyla ilgili detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz modeli hemen sipariş etmeniz de mümkün.

 

Opsiyonları:
 • Alüminyum Örgü Yemek Grubu ithal üründür.
 • Örgü Rengi: Sütlü Kahve
 • Yemek masası üzerinde cam bulunur.
 • Yemek masası taşıma ve sevkiyat kolaylığı açısından demonte olabilir.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan alüminyum yemek grubu, evlerin ve işletmelerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
 • Bu takım, 1 Adet Yemek Masası + 6 Adet Koltuk olarak satılmaktadır.
 • Masa Ölçüsü: w.200cm d.100cm h.76cm
 • Örgü Yemek Grubu ile aynı modelde Alüminyum Örgü Dış Mekan Oturma Takımı üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir. Detaylı bilgi için lüften iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo