NEO-880068T Alüminyum Örgü Dış Mekan Oturma Takımı

Aluminyum-Orgu-Dis-Mekan-Oturma-Takimi-NEO-880068T_1
Aluminyum-Orgu-Dis-Mekan-Oturma-Takimi-NEO-880068T_2
Aluminyum-Orgu-Dis-Mekan-Oturma-Takimi-NEO-880068T_3
Aluminyum-Orgu-Dis-Mekan-Oturma-Takimi-NEO-880068T_4

NEO-880068T Alüminyum Örgü Dış Mekan Oturma Takımı

0 out of 5

Bahçe mobilyaları kategorisinde yer alan Alüminyum Örgü Dış Mekân Oturma Takımı, evlerin bahçe, veranda teras ve havuz yanı gibi mekânlarına şık ve konforlu bir hava kazandırıyor.

Stok kodu: NEO-880068T Kategoriler:

Açıklama

Alüminyum Örgü Dış Mekan Oturma Takımı

Bahçe mobilyaları kategorisinde yer alan Alüminyum Örgü Dış Mekân Oturma Takımı, evlerin bahçe, veranda teras ve havuz yanı gibi mekânlarına şık ve konforlu bir hava kazandırıyor.

Modern ve rahat tasarımıyla işletmelerin dış mekânlarında da tercih edilen oturma takımı, yoğun kullanımlara karşı dayanıklılığıyla da dikkat çekiyor. Model, sütlü kahve rengiyle her dekorasyon tarzına uyum sağlıyor.

Yoğun güneş, yağmur, kar gibi hava koşullarından etkilenmeyen oturma takımı yıl boyunca dış mekânda kalabiliyor. Örgü oturma takımı; bir adet üçlü kanepe, iki adet tekli koltuk, bir adet orta sehpa ve bir adet yan sehpadan oluşuyor.

Modelin orta ve yan sehpası üzerinde cam bulunuyor. Ürünün üçlü kanepe ve koltuğunun sırt kısmı omurga sağlığını destekleyecek şekilde tasarlanıyor.

Bahçe oturma grubuyla aynı modelde alüminyum örgü yemek grubu da üretiliyor. İki ürün bir arada kullanıldığında ortaya çok şık bir dekorasyon tarzı çıkıyor.

Konuklarınıza sunduğu konforla beğeni toplayan dış mekân oturma grubu hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
  • Alüminyum Örgü Dış Mekan Oturma Takımı ithal üründür.
  • Örgü Rengi: Sütlü Kahve
  • Orta sehpa ve yan sehpa üzerinde cam bulunur.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan dış mekan oturma grubu, evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet Üçlü Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa + 1 Adet Yan Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

Üçlü Kanepe w.190cm d.76cm h.72cm

Tekli Koltuk w.77cm d.76cm h.72cm

Orta Sehpa w.100cm d.60cm h.45cm

Yan Sehpa w.45cm d.45cm h.45cm

  • Bahçe Oturma Grubu ile aynı modelde alüminyum örgü yemek grubu üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo