Compact Masa Tablası Kare 12mm Ahşap Desen

Compact Masa Tablası Kare 12mm Ahşap Desen NEO-850005T

Compact Masa Tablası Kare 12mm Ahşap Desen

Farklı ahşap desenlerde üretilen Compact Masa Tablası ile doğal ve sıcak görünüme sahip dekorasyonlar oluşturulabilir. Kare şeklinde pek çok ölçüde üretilmektedir. Compact Masa Tablası Kare 12mm Ahşap Desen, iç ve dış mekanda kullanılabilir.

Açıklama

Compact Masa Tablası Kare 12mm Ahşap Desen

  • Farklı ahşap desenlerde üretilen Compact Masa Tablası ile doğal ve sıcak görünüme sahip dekorasyonlar oluşturulabilir. Kare şeklinde pek çok ölçüde üretilmektedir. Masa tablasının kalınlığı 12mm dir. Koleksiyonda bulunan ahşap desen alternatifleri arasından en uygun seçim yapılabilir.
  • Hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Hem iç, hem dış mekan yemek alanlarında uzun yıllar kullanılabilir. Kalabalık işletmelerde, örneğin; Otel, cafe, restaurant, kahve dükkanı, yemekhane, fast food işletmelerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Kurumsal firmaların tercihi doğrultusunda kare masa tablasının üzerine logo uygulanabilir.
  • Compact masa tablaları, kolay temizlenebilmesi ve gıda ile temasa uygun olması sebebiyle, yemek alanların dekorasyonu için ilk tercihler arasındadır. Hava kirliliği, asitli içecekler leke yapmaz.
  • Bütün masa ayakları modelleri ile uyumludur. Masa ayakları sayfasındaki modeller arasından seçim yapılabilir, şık görünümlü bir masa oluşturulabilir. Bütün masa ayağı modelleri iç mekan kullanımı için uygundur. Dış mekan yemek alanları için, alüminyum, paslanmaz, kompozit, metal masa ayakları tercih etmek gereklidir.
  • Compact masa tablasının masa ayağına montajı oldukça pratiktir. Masa tablasının altına mdf veya kontra yapıştırılır. Hafif olan masa ayakları doğrudan masa tablasına monte edilebilir.
  • Compact Masa Tablası Kare 12mm Ahşap Desen ürününün üretim aşamaları, teknik bilgileri, teslimat süresi, logolu üretimi, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

COMPACT MASA TABLASI AHŞAP DESEN ALTERNATİFLERİNİ AŞAĞIDAKİ GALERİDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Compact Masa Tablası Kare 12mm Ahşap Desen” için yorum yapan ilk kişi siz olun