Compact Masa Tablası Kare 12mm Metal Desen

Compact Masa Tablası Kare 12mm Metal Desen NEO-850007T

Compact Masa Tablası Kare 12mm Metal Desen

Modern, eskitme veya endüstriyel görünüme sahip yemek alanları için metal görünümlü masa tablası kullanılabilir. Yemek alanının büyüklüğüne göre kare şeklinde, istenilen ölçüde üretilebilir. Metal görünümlü compact masa tablasının kalınlığı 12mm dir. Sunulan renk ve desen seçenekleri arasından seçim yapılabilir.

Açıklama

Compact Masa Tablası Kare 12mm Metal Desen

  • Modern, eskitme veya endüstriyel görünüme sahip yemek alanları için metal görünümlü masa tablası kullanılabilir. Yemek alanının büyüklüğüne göre kare şeklinde, istenilen ölçüde üretilebilir. Kare masa Compact masa tablasının kalınlığı 12mm dir. Sunulan renk ve desen seçenekleri arasından seçim yapılabilir.
  • Compact masa tablasının kullanım alanı oldukça geniştir. İç mekanın yanı sıra bahçe, teras, veranda gibi dış mekan alanlarda da kullanılabilir. Güneşten ve yağıştan etkilenmez.
  • Otel, cafe, avm, coffee shop gibi işletmelerde, yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. İşletmenin logosu masa tablası üzerine uygulanabilir.
  • Kolay temizlenebilir olması sayesinde hijyeniktir. Çizilmelere karşı dayanıklıdır.
  • Masa ayakları sayfası incelebilir, şık bir kombin oluşturulabilir. Masa ayakları, iç mekan dekorasyonu için uygundur. Hava şartlarına karşı dayanıklı olanlar ise; Alüminyum, paslanmaz, kompozit, metal masa ayaklarıdır.
  • Masa tablasının montajı pratiktir. Masa tablasının altına mdf veya kontra yapıştırılır. Hafif olan masa ayakları doğrudan masa tablasına monte edilebilir.
  • Compact Masa Tablası Kare 12mm Metal Desen ürününün üretim aşamaları, teknik bilgileri, teslimat süresi, logolu üretimi, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Compact Masa Tablası Kare 12mm Metal Desen” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.