NEO-300102T Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk

Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk NEO-300102T-1
Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk NEO-300102T-2
Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk NEO-300102T-3
Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk NEO-300102T-4
Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk NEO-300102T-5
Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk NEO-300102T-6
Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk NEO-300102T-7
Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk NEO-300102T-8

NEO-300102T Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk

Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk, horeca sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan modern tasarımı ile dikkat çekiyor. İç ve dış mekan dekorasyonunda kullanılmak üzere tasarlanan Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk metal gövdesinde statik boya kullanılıyor.

BOYUT
Genişlik : 63cm  / 24,8inc
Derinlik : 62,5cm  / 24,6inc
Sırt Yüksekliği : 77cm  / 30,3inc
Oturum Yüksekliği : 48,5cm  / 19inc
Ağırlık : 4,7kg

Açıklama

Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk

Sipariş üzerine üretim programına alınan Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk, horeca sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan modern tasarımı ile dikkat çekiyor. Gövdesi tamamen metalden imal ediliyor.

İç ve dış mekan dekorasyonunda kullanılmak üzere tasarlanan Alüminyum Dış Mekan Örgülü koltuğun metal gövdesinde statik boya kullanılıyor. İhtiyaçlara göre farklı renk seçenekleri sunan model, ral kartelasından seçeceğiniz renge boyanarak tercihe göre minderlerle kontrast oluşturuyor veya renk uyumu yakalıyor.

Oturma ve sırt kısımları hariç, yan kısımlarını da kaplayacak biçimde 2 adet daha minderi bulunan koltuk, tercihe göre kumaş veya deri döşeme seçeneği sunuyor. Zengin kartelalardan dilediğiniz renk ve deseni seçebilir, keten, akrilik, pamuk, kadife, suni deri, süet veya nubuk döşemelikler arasından seçim yapabilirsiniz.

Minderleri dolgu elyaf malzeme ile dikilen koltuk, arzu edildiği takdirde aynı malzemelerden üretilen çiftli veranda koltuk ile takım yapılabiliyor. Veranda, bahçe, teras, balkon ve kış bahçeleri için tercih edilen ürün; otel, kafe, restoran gibi işletmelerde sohbet alanları yaratmak için de değerlendirilebiliyor.

Horeca sektörünün dışında evlerin teras ve bahçe dekorasyonu için uygun olan tekli koltuk ve diğer ürünleri hemen incelemeye başlayabilir, sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi metaldir. Dolgu elyaf kullanılan oturum ve sırt minderleri için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Metal gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Metal gövde statik boyalıdır.
  • Kullanım Yeri: Ev dekorasyonu ve Horeca sektöründeki işletmelerin kullanımı için doğru seçimdir. Veranda, bahçe, teras, balkon gibi alanlarda kullanılabilir. Otel, cafe, coffee shop, bar işletmelerini ziyaret eden arkadaş grupları için sohbet alanları oluşturulabilir.
  • Aynı modelde ikili kanepe de üretilmektedir. Tercihe göre aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
  • Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300102T Alüminyum Dış Mekan Örgülü Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun