NEO-100236T Dolu Demir Cafe Kollu Sandalye

NEO-100236T-Dolu-Demir-Cafe-Kollu-Sandalye-3
NEO-100236T-Dolu-Demir-Cafe-Kollu-Sandalye-1
NEO-100236T-Dolu-Demir-Cafe-Kollu-Sandalye-2

NEO-100236T Dolu Demir Cafe Kollu Sandalye

Modern tarzda tasarlanan ürün, oldukça dayanıklı ve kullanışlı yapıya, şık görünüme sahiptir. Minderli sipariş verilebilir. Cafe, restaurant işletmeleri için tercih edilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100236T Kategoriler:

Açıklama

Dolu Demir Cafe Kollu Sandalye

Metal yemek sandalyesinin oturum ve sırt kısmının açık olması sade ve şık görünüm sağlamaktadır. Bu tasarım, farklı dekorasyonlara sahip pek çok yemek alanında diğer mobilyalar ile uyumludur. Metal masaların yanı sıra ahşap, compact, werzalit, corian, epoxy, marble malzemeler ile üretilen masalar ile kombinlenebilir.

Dolu demir cafe kollu sandalye üretim ölçüleri, insan sağlığına uygun ergonomidedir. Oturum minderi ile konforlu bir oturum sağlar. Ürünün kullanılacağı yere göre farklı özelliklerde deri veya kumaş kullanılabilir. Minderler fermuarlıdır. Kolaylıkla temizlenebilir. Metal gövde ise bakım gerektirmez, uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilir.

Metal sandalyenin rengi, dekorasyona uygun olarak sipariş aşamasında belirtilebilir. Ral kartelasında bulunan bütün renk tonları statik boya olarak uygulanabilir. Tamamen farklı bir görünüm için krom, bakır, pirinç kaplama seçenekleri de bulunmaktadır.

Yemek sandalyesi dolu demir  malzeme ile üretilmektedir, dış mekanda kullanılacaksa boya öncesinde koruyucu kaplama yapılması gerekir, bu uygulama için bilgi isteyiniz. Gün içerisinde kalabalık insan trafiğinde etkilenmeyen metal sandalye, cafe, otel, restaurant işletmeleri tarafından tercih edilmektedir. Toptan fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Dolu Demir Cafe Kollu Sandalye

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Dolu demir malzemenin bükülüp kaynatılması ile imal edilmektedir.
  • Renk: Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. Minder için deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya üzeri kapalı dış mekanda kullanılması önerilir. Cafe, avm, otel, bar, sosyal tesis, konut sitesi, coffee shop, fast food dekorasyonları için idealdir.
  • Tarz: Modern

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100236T Dolu Demir Cafe Kollu Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun