NEO-100237T Fast Food Metal Sandalye

NEO-100237T-Fast-Food-Metal-Sandalye-1
NEO-100237T-Fast-Food-Metal-Sandalye-2
NEO-100237T-Fast-Food-Metal-Sandalye-3

NEO-100237T Fast Food Metal Sandalye

Dolu demir’den yapılan, sade, şık ve ekonomik sandalyedir. İç ve dış mekanda kullanılabilir. Kumaş veya deri minderli sipariş verilebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100237T Kategoriler:

Açıklama

Fast Food Metal Sandalye

Pratik ve güvenli kullanıma sahip metal sandalyeler, yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Kolsuz metal sandalye, sade görünümü ile havada oturuyor hissi veriyor. Metal dışında, compact masa, masif ahşap, werzalit, mermer masalar ile birlikte şık görünüm sunar. Zengin renk seçeneği, sandalyenin dekorasyona uyumunu kolaylaştırır. Kullanıcı tarafından beğenilen renk, mat veya parlak olarak uygulanabilir. Yüksek adetli siparişlerde krom, bakır, pirinç gibi kaplamalar yapılabilir.

Fast food metal sandalye, iç veya dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir. Dolu demir malzeme kullanılarak üretilen ürün, fast food restaurant, kantin, cafeteria, otel kullanımı için idealdir. Yoğun insan trafiğinin olduğu yerlerde uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir.

Minderli olarak sipariş verilebilir. Hazırlanacak minderler tercihe göre 3 veya 5 santimetre kalınlığında tercih edilebilir. Minder üretiminde kumaş veya deri kullanılabilir. Ürün bahçe, teras gibi dış mekan alanlarda kullanılacaksa su geçirmeyen kumaş & deri seçenekleri mevcuttur.

Metal sandalye, günümüzde kalabalık mekanlar da dahil olmak üzere hemen her yerde kullanıma uygundur. Ekonomik fiyatı ve daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.

Fast Food Kollu Metal Sandalye

Opsiyonları: Ürün, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Dolu demir malzemenin bükülüp kaynatılması ile imal edilmektedir.
  • Renk: Dekorasyona uyum sağlayabilmesi için ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder için deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse minder üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya üzeri kapalı dış mekanda kullanılması önerilir. Fast food, cafe, alışveriş merkezi, otel, sosyal tesis, konut sitesi, coffee shop, dekorasyonları için idealdir.
  • Tarz: Modern

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100237T Fast Food Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun