NEO-100202T Madalyon Metal Yemek Sandalyesi

NEO-100202T-Madalyon-Metal-Yemek-Sandalyesi -6
NEO-100202T-Madalyon-Metal-Yemek-Sandalyesi -1
NEO-100202T-Madalyon-Metal-Yemek-Sandalyesi -2
NEO-100202T-Madalyon-Metal-Yemek-Sandalyesi -3
NEO-100202T-Madalyon-Metal-Yemek-Sandalyesi -4
NEO-100202T-Madalyon-Metal-Yemek-Sandalyesi -8

NEO-100202T Madalyon Metal Yemek Sandalyesi

Bahçe, veranda gibi dış mekan alanlarda güvenle kullanılabilir. İç mekanda şık duruşu ile dekorasyonda fark yaratılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100202T Kategoriler:

Açıklama

Madalyon Metal Yemek Sandalyesi

Madalyon metal yemek sandalyesi günlük yaşamın parçası olan mobilyalar arasında, zamansız tasarımlara sahip olanlar, pek çok kişinin favorisidir. Bu tasarımlar ilhamını yaşamın kendisinden alır. Ahşap, metal, plastik gibi malzemeler ile üretilen klasik tasarımlara örnek olan madalyon sandalye, özel bir yere sahiptir. Ahşaba göre daha dayanıklı gövdeye, plastiğe göre daha şık görünüme sahip metal sandalye doğru bir seçimdir.

Dekore edilen yemek alanına ve birlikte kullanılacak masaya uyum sağlayabilmesi için, istenilen renkte üretilebilir. Sandalyenin rengi, ral kartelasından seçilebilir. Krom, bakır, pirinç gibi kaplamalar uygulanabilir. Minder rengi, deseni ve dikiş şekli kullanıcı tarafından belirlenebilir. Madalyon sandalyenin bahçe, veranda, teras gibi dış alanlarda paslanmaması için boyadan önce kataforez kaplama yapılmaktadır. Otel, cafe, avm, restaurant, coffee shop kullanımı için konforlu ve şık bir seçimdir. Bu işletmelerin beklentisi olan hijyeni sağlar, kolay temizlenebilir.

Minderli sipariş verilebilir. Minder için renk ve desen seçimi yapılabilir. Farklı türlerde deri ve kumaş kartelası mevcuttur. Kullanılacağı yere göre seçim yapılabilir. Metal sandalyenin toptan fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Madalyon Metal Yemek Sandalyesi

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Ürünün tamamı metaldir. Oturum yeri delikli sac metaldir. Hava geçirgenliği sağlar.
  • Renk: Boyama işlemi için ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Dış mekandaki dayanıklılığını arttırmak ve korozyon yaşanmaması için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Talebe göre minder veya sabit döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda ve bahçe, veranda, teras, balkon gibi dış mekanlarda kullanılabilir. Restaurant, cafe, otel, tatil köyü, avm, coffee shop, steak house gibi ticari alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • Tarz: Vintage, Nostaljik

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100202T Madalyon Metal Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun