NEO-100209T Contract Metal Kollu Sandalye

NEO-100209T-Contract-Metal-Kollu-Sandalye-1
NEO-100209T-Contract-Metal-Kollu-Sandalye-6
NEO-100209T-Contract-Metal-Kollu-Sandalye-7
NEO-100209T-Contract-Metal-Kollu-Sandalye-5
NEO-100209T-Contract-Metal-Kollu-Sandalye-4
NEO-100209T-Contract-Metal-Kollu-Sandalye-2
NEO-100209T-Contract-Metal-Kollu-Sandalye-3

NEO-100209T Contract Metal Kollu Sandalye

Ürün, nostaljik ve neo-klasik tarza sahip olup; göze hoş gelen bir estetik yapıya sahiptir. Ürün toptan fiyatları ve daha detaylı sipariş bilgileri için iletişime geçebilirsiniz.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100209T Kategoriler:

Açıklama

Contract Metal Kollu Sandalye

Yuvarlak sırt tasarımı ile üretilen sandalyeler, farklı masalar ile daha kolay uyum sağlar. Özellikle çok sayıda sandalyenin bulunduğu kalabalık yemek alanlarında güzel bir görünüm sağlar. Abartılı detaylardan uzak, dekorasyona uyumlu, estetik görünüme sahip bir modeldir. Konfor sağlayan ergonomik yapısı, insan vücudun uygun ölçüleri ile keyifli yemek zamanları için doğru üründür. Contract metal sandalye, dayanıklılığı sayesinde bahçe alanlarında kullanılabilir. Otel, cafeteria, coffee shop, avm, restaurant dekorasyonlarında tercih edilmektedir.

Tamamı metal malzemeler kullanılarak üretilen ürünün, oturma bölümü ve sırt bölümü delikli sac metaldir. Ral kartelasındaki tüm renkler; üründe rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Contract metal kollu sandalye kullanıcının taleplerine göre, renkler ile mat veya parlak ya da texture olarak boyanabilmektedir. Ayrıca; eskitme uygulaması ile krom, bakır, gold, pirinç kaplama gibi uygulamalar tercih etmek de mümkündür. Bu uygulamalar için, detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

  Ürünler, mindersiz ya da minderli olarak sipariş verilebilir. Oturma yerine, sabit döşeme yapılabilir. Bu bölümde, kumaş ya da deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimleri ise yine kullanıcı tarafından yapılmaktadır. Ayrıca eğer istenirse; döşeme bölümünün üzerine, firmanın logosu uygulanabilmektedir.

  Ürün, iç mekânlarda kullanıldığı gibi; bahçe, veranda, havuz yanı, balkon, teras gibi dış alanlarda da kullanılabilmektedir. Dış mekân dayanıklılığını arttırmak için; boya öncesinde, koruyucu kaplama uygulanmaktadır. Detaylı bilgi ve toptan fiyatı ile ilgili iletişime geçiniz.

Contract Metal Kollu Sandalye

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Sandalyenin tamamı metaldir. Oturum ve sırt bölümü delikli sac metaldir.
  • Renk: Tercihe göre ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler mat, parlak, texture olarak uygulanabilir. Dış mekandaki kullanımı için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Farklı türlerde deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya bahçe, veranda, havuz yanı, teras, balkon gibi dış mekan alanlarda kullanılabilir. Cafe, fast food, otel, avm, coffee shop, bar gibi contract alanlar için idealdir.

Tarz: Nostaljik, Neoklasik

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100209T Contract Metal Kollu Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun