NEO-100210T Bahçe Metal Sandalye

NEO-100210T-Bahçe-Metal-Sandalye-3
NEO-100210T-Bahçe-Metal-Sandalye-2
NEO-100210T-Bahçe-Metal-Sandalye-1

NEO-100210T Bahçe Metal Sandalye

Nostaljik, neoklasik tarzdaki ürün; kullanışlı ve zarif bir yapıya sahiptir. İstiflenebilir, renk seçimi yapılabilir, bahçede kullanılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100210T Kategoriler:

Açıklama

Bahçe Metal Sandalye

Bahçe metal sandalye ideal ölçüleri sayesinde mevcut yemek alanına daha fazla misafir almak isteyen işletmeler için ideal seçimdir. Kahve dükkanları, hızlı yemek servisi veren işletmeler, okul kantinleri, sosyal tesis işletmeleri, oteller tarafından dekorasyonda kullanılmaktadır. Ayrıca fabrikalarda yemekhaneleri için de uygundur. Ergonomik, dayanıklı ve şık görünüme sahip olması öne çıkan avantajlarıdır.

Bu tasarımla bahçe sandalyesi kollu ve kolsuz olarak üretilmektedir. Kullanılmadığı zamanlarda istiflenebilir. Üst üste yerleştirildiği zaman, birbirine değmemesi için plastik takozlar kullanılmıştır. Kolay temizlenebilir ve hijyenik yapıdadır.

Ürünün; oturum ve sırt bölümünde, delikli sac metal malzeme kullanılmıştır. Ürün rengi için, ral kartelasında yer alan bütün renkler uygulanabilir.  Boyama şekli, kullanıcının istek ve taleplerine göre; parlak, mat veya texture olabilir. Ayrıca istenildiği durumlarda; eskitme uygulamaları ya da tercihe göre gold, bakır, krom, pirinç kaplama uygulamaları yapılabilir. Bu türden farklı tasarımlardaki işlemleriniz için, detay bilgi isteyebilirsiniz.

Oturma bölümünde; tercihe bağlı olarak, deri veya kumaş minder kullanılabilir. Minderin rengi, deseni seçilebilir. İstenirse minder yerine sabit döşeme yapılabilir. Kurumsal firmalar için minder üzerine de logo da uygulanabilir.

İç mekânda kullanılabileceği gibi, bahçe, balkon, veranda, havuz kenarı, teras gibi dış mekân alanlarda da kullanılabilir. Detaylı bilgi ve toptan fiyatı için iletişime geçiniz.

Bahçe Metal Sandalye

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metal. Oturum ve sırt bölümü delikli sac metaldir.
  • Renk: Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Dış mekandaki dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda veya bahçe, veranda, havuz yanı, teras, balkon gibi dış mekan alanlarda kullanılabilir. Cafe, fast food, kantin, hastane, yemekhane, otel gibi alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.

Tarz: Nostaljik, Neoklasik

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100210T Bahçe Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun