NEO-100363T Otel Cafe Kollu Metal Sandalye

NEO-100363T-Otel-Cafe-Kollu-Metal-Sandalye-1
NEO-100363T-Otel-Cafe-Kollu-Metal-Sandalye-2

NEO-100363T Otel Cafe Kollu Metal Sandalye

Klasik tarzda modern üretim teknikleri ile üretilen metal sandalye iç ve dış mekanda kullanılabilir. Gövde ve minder için renk seçim yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100363T Kategoriler:

Açıklama

Otel Cafe Kollu Metal Sandalye

Klasik tarzda üretilen koltuk modelinin, modern bir malzeme ile olan metal ile yeniden yorumlandığı metal sandalye, iç ve dış mekan yemek alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Cafe, restaurant işletmelerinde kullanılan yemek sandalyesi, beklentiyi karşılayacak avantajlara sahiptir. Abartılı detaylardan uzak ferah bir dekorasyona katkı sağlayan ürün, rahat oturuma, sağlam gövdeye ve şık görünüme sahiptir. Ev konforunda dekorasyon beklentisi içinde olan otel veya cafe müşterilerine uygun bir tasarımdır.

Otel cafe kollu metal sandalye Sipariş doğrultusunda üretim programına alınan ürün üzerinde değişiklik yapmak mümkündür. Kullanıcının isteği doğrultusunda her türlü renk uygulanabilen bir üründür. Tercih edilen renkler, tercihe göre mat veya parlak olarak uygulanabilmektedir.

  Ürünün dış kullanım koşullarına karşı dayanıklılığının arttırılması amacıyla koruyucu kaplama uygulamaları yapılmaktadır. Ayrıca boya dışında, bakır, krom, pirinç ve bronz kaplama uygulama seçenekleri sunulmaktadır. Bu ürün minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. Minder için tercihe göre kumaş veya deri olarak seçimi yapılabilir. İsteğe bağlı olarak renk ve desen seçimi de mümkündür.

Kullanım bakımından dış ve iç mekanlar için uygun bir yapı sunmaktadır. Bu özelliği sayesinde otellerde, ofislerde, avm’lerde yahut sosyal tesislerde kullanıma uygundur. Detaylı bilgi ve toptan fiyatı için iletişime geçiniz.

Otel Cafe Kollu Metal Sandalye

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metaldir.
  • Renk: Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Dış mekandaki dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Talebe göre minder veya sabit döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda ve bahçe, veranda, teras, balkon gibi dış mekanlarda kullanılabilir. Otel yemek alanı, cafe, steak house, alışveriş merkezi, otel odası, sosyal tesis gibi yoğun ve kalabalık alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • Tarz: Vintage, Nostaljik

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100363T Otel Cafe Kollu Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun