NEO-103891T Döşemeli Metal Koltuk

NEO-103891T-Döşemeli-Metal-Koltuk-1

NEO-103891T Döşemeli Metal Koltuk

Döşemeli metal koltuk, işletmelerin beklentilerini karşılayan uzun ömürlü, konforlu ve şık görünümlü bir üründür. Deri veya kumaş döşenebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-103891T Kategoriler:

Açıklama

Döşemeli Metal Koltuk

Metal gövde, döşemeli oturum ve sırt bölümü sayesinde daha sıcak görünümdedir. Yuvarlak sırt tasarımı, daha rahat oturum sağlarken klasik bir görünümü ile dekorasyona şıklık katar. Ergonomik ölçüleri ilde konfor sağlayan metal koltuğun sağlam gövdesi, kalabalık işletmeler için önemli avantaj sağlamaktadır.

Döşemeli koltuk ürünlerinin iç mekanda kullanılması önerilir. Döşeme kısmı için dekorasyona göre farklı türlerde kumaş & deri seçimi yapılabilir. Zengin renk ve desen seçeneklerinin olduğu oldukça fazla sayıda kartela bulunmaktadır. Ayrıca renk solmaması için UV katkılı akrilik kumaşlar ve deriler de kullanılabilir.

Metal koltuğun metal ayakları için ral kartelasından renk seçimi yapılabilmektedir. Kartelada bulunan bütün renkler uygulanabilir. Tercihe göre bu renkler mat veya parlak olabilir. Krom, bakır, bronz gibi kaplama alternatifleri için bilgi isteyiniz.

  Döşemeli metal koltuk, coffee shop, food court, restaurant, otel yemek alanı, bar dekorasyonunda kullanılabilir. Ayrıca şirket binası, okul, hastane odası, otel odası, misafir bekleme odası gibi yerler için de tercih edilebilir. Metal koltuğun toptan fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Döşemeli Metal Koltuk

Opsiyonları: Bu ürün sipariş üzerine üretilmektedir.

  • Kullanılan Malzeme: Gövde metal, üzeri döşeme ile kaplı
  • Renk: Metal aksam için ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Döşeme kısmında deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Talebe göre döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda kullanılması önerilir. Otel yemek alanı, otel odası, cafe, coffee shop, sosyal tesis gibi yoğun ve kalabalık alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • Tarz: Vintage, Nostaljik

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-103891T Döşemeli Metal Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun