NEO-100317T Bahçe Teras Metal Sandalye

NEO-100317T-Bahçe-Teras-Metal-Sandalye-4
NEO-100317T-Bahçe-Teras-Metal-Sandalye-1
NEO-100317T-Bahçe-Teras-Metal-Sandalye-2
NEO-100317T-Bahçe-Teras-Metal-Sandalye-3

NEO-100317T Bahçe Teras Metal Sandalye

Vintage ve nostaljik tarzda tasarlanan metal sandalye kullanışlı ve dekoratif bir yapıya sahiptir. Gövde ve minder için renk seçimi yapılabilir. İstiflenebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100317T Kategoriler:

Açıklama

Bahçe Teras Metal Sandalye

Abartılı detayların olmadığı, gözü yormayan sade tasarımlı metal sandalye, insan vücuduna uygun ergonomik ölçüleri ve oturum rahatlığı ile öne çıkmaktadır. Bahçe sandalyesi oturum ve sırt bölümü delikli metal olarak üretilmektedir. Bulunduğu yemek alanının ruhuna uyum sağlayacak zengin renk seçenekleri sayesinde ile şık bir dekorasyon yaratılabilir. Konutların teras veya bahçesinde dekore edilebildiği gibi, çok yoğun insan sirkülasyonunun olduğu yemek alanlarında, örneğin; Cafe, otel, avm, coffee shop, fast food işletmelerinde de uzun yıllar dayanıklılığını korur. Dış mekan hava şartlarına dayanıklıdır. Metal sandalyeyi boyamadan önce, suya karşı dayanıklılığını arttırmak için, koruyucu kaplama işlemi yapılmaktadır. Ardından statik boyama işlemi yapılmaktadır. Uygulanan boya tercihe göre mat veya parlak olabilir. Bahçe teras metal sandalye üretimi, hem de boyama işlemi sırasında, beklentileri karşılayacak şekilde özen gösterilmektedir. Boya dışında, krom, bakır, bronz kaplama işlemleri de uygulanabilir. Bu tarz kaplama işlemleri için bilgi isteyiniz.

Ürün kullanılmadığı zamanlarda istiflenebilir özelliğe sahiptir. Sezon sonu mobilyaları depolayan oteller, cafeler, yemek alanları için önemli bir kolaylıktır.

Sandalye, minderli olarak sipariş verilebilir. Talebe göre oturum yerine, sabit döşeme de yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Ayrıca kurumsal firmaların talebi doğrultasında minder üzerine firma logosu uygulanabilir. Sandalyenin toptan fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Bahçe Teras Metal Sandalye

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. Ürün üzerinde değişiklikler yapılabilir.

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metaldir. Oturum ve sırt yeri delikli sac metaldir.
  • Renk: Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Dış mekandaki dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Talebe göre minder veya sabit döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda ve bahçe, veranda, teras, balkon gibi dış mekanlarda kullanılabilir. Cafe, restaurant, sosyal tesisler, konut sitesi, avm, coffee shop, steak gibi ticari alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • Tarz: Vintage, Nostaljik

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100317T Bahçe Teras Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun