NEO-100601T Lazer Kesim Yuvarlak Metal Sandalye

NEO-100601T-Lazer-Kesim-Yuvarlak-Metal-Sandalye-3
NEO-100601T-Lazer-Kesim-Yuvarlak-Metal-Sandalye-1
NEO-100601T-Lazer-Kesim-Yuvarlak-Metal-Sandalye-2

NEO-100601T Lazer Kesim Yuvarlak Metal Sandalye

Ticari alanlar için önemli avantajlar taşıyan metal sandalye, bütün masalar ile şık görünüm sağlar. İç ve dış mekan kullanımına uygundur. Renk seçimi yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100601T Kategoriler:

Açıklama

Lazer Kesim Yuvarlak Metal Sandalye

Farklı tasarımı sayesinde dekorasyonda fark yaratmayı hedefleyen işletmeler için ideal seçimdir. Misafirlere konforlu, ergonomik ve göze hoş görünen yemek alanı sunmak mümkün. Sırt kısmında bulunan desen, lazer kesim ile sağlanmaktadır. Ayrıca bu sandalye, hem iç hem dış mekan kullanımına uygun olduğu için önemli bir avantaja sahiptir. İç mekanda metal dışında ahşap, werzalit, mermer, corian, epoxy gibi masalar ile şık görünüm sağlar. Dış mekanda teak, iroko, compact masalar ile takım yapılabilir.

Lazer kesim yuvarlak metal sandalye bireysel kullanımın yanında kurumsal firmalar tarafından tercih edilmektedir. Ahşaba göre daha dayanıklı olması, insan trafiği dolayısı ile deforme olmaması, istenildiği zaman tekrar boyanabilmesi ve ekonomik olması, bu ürünü işletmeler için cazip hale getirmektedir. Ayrıca, ürün rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir. Özel üretim olduğu için seçilen renk parlak, mat veya texture olarak uygulanabilir. Krom, pirinç, bakır gibi özel kaplamalar için bilgi isteyiniz.

Sandalye minderi için kumaş veya deri seçenekleri mevcuttur. Farklı türlerde, renklerde ve desenlerde zengin renk kartelası bulunmaktadır. Hem gövde hem minder için özgürce bütün detaylar seçilebilir.

Lazer Kesim Yuvarlak Metal Sandalye

Opsiyonları: Özel üretimdir. Tüm detaylar kullanıcı tarafından belirlenebilir.

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metaldir. Oturum yeri delikli sac metaldir. Sırt kısmı lazer kesimdir.
  • Renk: Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Dış mekandaki dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Talebe göre minder veya sabit döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda ve bahçe, veranda, teras, balkon gibi dış mekanlarda kullanılabilir. Otel yemek alanı, cafe, kahve dükkanı, alışveriş merkezi, restaurant gibi ticari alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • Tarz: Modern

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100601T Lazer Kesim Yuvarlak Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun