NEO-100602T Metal Ayaklı Döşemeli Sandalye

NEO-100602T-Metal-Ayaklı-Döşemeli-Sandalye-1

NEO-100602T Metal Ayaklı Döşemeli Sandalye

Metal ayaklı döşemeli sandalye, modern tarzıyla; mekânlara yenilik getirmektedir. Kullanışlı ve dayanıklı olması ve göze hoş gelen estetik yapısıyla işletmeler için doğru seçimdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100602T Kategoriler:

Açıklama

Metal Ayaklı Döşemeli Sandalye

Ahşap sandalyelerde beklenen şıklığı ve konforun, daha dayanıklı bir malzeme olan metal gövde ile üretilen versiyonudur. Ayaklar arasındaki bağlantı ekstra dayanıklılık sağlamaktadır. Özellikle kalabalık yemek alanlarında uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilir. Bu açıdan bütçe dostudur. Otel yemek alanları, cafe, restaurant, sosyal tesis dekorasyonu için idealdir. Ahşap, mermer, compact, werzalit masa gibi farklı malzemeler ile üretilen masalar ile rahatlıkla kombinlenebilir.

Metal ayaklı döşemeli sandalye ayakları statik boyalıdır. Renk, kullanıcı tarafından belirlenebilir. Mat veya parlak olması istenebilir. Boya dışında talebe göre farklı kaplama uygulamaları da yapılabilir. Krom, bakır, pirinç kaplama gibi talepleriniz için bilgi isteyiniz.

Metal sandalyenin döşeme kısmında farklı türlerde, renkler ve desenlerde deri&kumaş kullanılabilir. Bu seçimde de özgür bir hareket alanı bulunmaktadır. Bu ürün dış mekanda kullanılacaksa UV katkılı olan deri&kumaş seçenekleri mevcuttur. Ancak ürünün yağış altında bırakılmaması tavsiye edilir.

  Ürün kolay temizlenebilir olması ve hijyenik yapısı sebebiyle yemek alanları için doğru seçimdir. Metal sandalyeyi toptan taleplerinizde ekonomik fiyatlar ile sipariş verebilirsiniz.

Metal Ayaklı Döşemeli Sandalye

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Ayaklar metaldir. Oturum ve sırt bölümü döşemelidir.
  • Renk: Metal kısımlarda ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Döşeme kısmı için deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Talebe göre döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılması önerilir. Dış mekanda kullanılacaksa yağış altında bırakılmamalıdır. Otel yemek alanı, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi, restaurant gibi ticari alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • Tarz: Modern

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100602T Metal Ayaklı Döşemeli Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun