NEO-100603T Modern Metal Bahçe Sandalyesi

NEO-100603T-Modern-Metal-Bahçe-Sandalyesi-1
NEO-100603T-Modern-Metal-Bahçe-Sandalyesi-2

NEO-100603T Modern Metal Bahçe Sandalyesi

Modern metal bahçe sandalyesi, istenilen renge boyanabilir. Restaurant, otel, cafe, avm gibi ticari alanlarda uzun yıllar kullanılabilir. Metal sandalye istiflenebilir özelliktedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100603T Kategoriler:

Açıklama

Modern Metal Bahçe Sandalyesi

Modern tasarımlı metal sandalye, ergonomik yapısı ve konforu ile öne çıkmaktadır. Hem iç mekan hem bahçe, teras gibi dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir. Dış hava şartlarından etkilenmez, yağış altında bırakılabilir. Oturum ve sırt bölümü delikli olduğu için yağış sonrası üzerinde su birikmez. İç mekanda da bulunduğu ortama endüstriyel hava katmak için şık bir seçimdir. İstiflenebilme özelliği sayesinde kullanılmadığı zamanlarda kolaylık sağlar.

Modern metal bahçe sandalyesi, özel üretim olduğu için hem gövde hem minder rengi ve diğer detaylar kullanıcı tarafından belirlenebilir. Metal gövde statik boyalıdır. İstenilen her renk tonunun uygulanası mümkündür. Ayrıca krom, bakır, pirinç gibi farklı kaplama alternatifleri de mevcuttur. Minderler talebe göre kumaş veya deri kullanılarak üretilebilir. Minder 3cm veya 5 cm kalınlığında olabilir. Fermuarlıdır, kolay temizlenebilir.

Modern metal bahçe sandalyesi özellikle restaurant, avm, cafe, coffee shop, food court gibi yeme-içme sektöründeki firmaların kullanımı için uygundur. Ayrıca şirketlerin, fabrikaların, okulların yemekhanesi için de kullanılabilir. Kalabalık ziyaretçi sayısından etkilenmez, sağlam gövdesi ürünün uzun yıllar deforme olmamasını sağlar. Bu açıdan bütçe dostudur. Dekorasyonda değişiklik yapılmak istendiğinde kolaylıkla tekrar boyanabilir. Metal sandalye hakkında detaylı bilgi almak ve ekonomik fiyatlar ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Modern Metal Bahçe Sandalyesi

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metaldir. Oturum ve sırt yeri delikli sac metaldir.
  • Renk: Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Dış mekandaki dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Talebe göre minder veya döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda ve bahçe, veranda, teras, balkon gibi dış mekanlarda kullanılabilir. Cafe, sosyal tesis, bar, restaurant, avm gibi ticari alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • Tarz: Modern

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100603T Modern Metal Bahçe Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun