NEO-100105T Restaurant Metal Döşemeli Sandalye

NEO-100105T-Restaurant-Metal-Döşemeli-Sandalye-1

NEO-100105T Restaurant Metal Döşemeli Sandalye

Ürün, modern tarzda olup; iç mekânlar için kullanışlı, estetik ve dekoratif bir yapıya sahiptir. Uzun ömürlüdür, yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100105T Kategoriler:

Açıklama

Restaurant Metal Döşemeli Sandalye

Metal sandalye, beklentisi yüksek olanlara şık ve konforlu bir çözüm sunmaktadır. Yuvarlak sırt formu, hem görünüm hem konfor açısından kullanıcıya ve dekorasyona katkı sağlar. Sırt kısmının açık olması, özellikle otel, restaurant, cafe gibi kalabalık işletmelerin yemek alanlarına bakıldığında, hem masaların görünmesini hem de ferah bir ortam oluşmasını sağlar.

İnsan trafiğinin çok fazla olduğu yerlerde, metal gövdeli sandalye çok avantajlıdır. Sağlam gövdesi, uzun yıllar kullanıma imkan vermektedir. Metal sandalyeler günümüzde iç mekan ahşap sandalye tasarımlarıyla yarışır durumdadır.

Sandalyenin hem gövde hem döşeme rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir. Ürün, sipariş üzerine üretime alındığı için, dekorasyona uyum sağlamak oldukça kolaydır. Metal gövde için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Ayrıca eskitme uygulaması, krom, bakır, pirinç kaplama gibi uygulamalar yapılabilir. Döşemeli bölümde deri veya kumaş kullanılabilir. Metal döşemeli sandalyenin toptan detaylı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Restaurant Metal Döşemeli Sandalye

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Gövde metaldir. Oturum bölümü döşemelidir.
  • Renk: Metal kısımlarda ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Döşeme kısmı için deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Talebe göre döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılması önerilir. Restaurant, otel yemek alanı, cafe, coffee shop, avm gibi ticari alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • Tarz: Modern

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100105T Restaurant Metal Döşemeli Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun