NEO-100320T AVM Bahçe Metal Sandalye

NEO-100320T-AVM-Bahçe-Metal-Sandalye-1
NEO-100320T-AVM-Bahçe-Metal-Sandalye-5
NEO-100320T-AVM-Bahçe-Metal-Sandalye-4
NEO-100320T-AVM-Bahçe-Metal-Sandalye-2
NEO-100320T-AVM-Bahçe-Metal-Sandalye-3

NEO-100320T AVM Bahçe Metal Sandalye

Pratik kullanımlı, şık, konforlu, bahçe tipi metal sandalye avm, cafe, restaurant işletmeleri için doğru seçimdir. Renk alternatiflidir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100320T Kategoriler:

Açıklama

AVM Bahçe Metal Sandalye

Avm bahçe metal sandalye modern, dayanıklı, şık ve ergonomik.. Endüstriyel tarza sahip metal sandalye pek çok tarz ile bir arada uyum sağlar. Son zamanların dekorasyon trendi, birbiri ile aynı değil, farklı tarzlar ile tasarlanan mobilyaları bir mekanda bir arada kullanmak. Metal sandalye, ahşap, mermer, compact, epoxy masalar ile birlikte göz alıcı bir yemek alanı oluşturulabilir. Sipariş üzerine üretilen metal sandalye, ral kartelasındaki bütün renklere boyanabilir. Krom, bakır, pirinç, bronz gibi kaplama seçenekleri de mevcuttur.

Metal sandalye, iç ve dış mekanda güvenle kullanılabilir. Balkon, veranda, teras, mutfak gibi yerlerde, ayrıca avm yemek alanlarında, cafe, otel, restaurant, kantin, coffee shop dekorasyonları için ideal seçimdir. Dış mekanda hava şartlarından ve sudan etkilenmez, korozyona yaşanmaz. Hem malzeme hem üretim şekli olarak uzun kullanım ömrüne sahiptir. İstenildiği zaman tekrar boyanabilir. Kolay temizlenebilir, hijyenik yapıya sahiptir. Bakteri oluşturmaz.

Sandalye, minderli olarak sipariş verilebilir. Minder üretimi için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Minderler fermuarlı olduğu için kolay temizlenebilir. Kusursuz olarak üretilen metal sandalyeyi, ekonomik fiyatlar ile satın almak için iletişime geçiniz.

AVM Bahçe Metal Sandalye

Opsiyonları: Ürün sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metaldir. Oturum ve sırt yeri delikli sac metaldir.
  • Renk: Ürün üzerine ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Statik boya ile boyanmaktadır. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Dış mekandaki dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde kataforez kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Talebe göre minder veya döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda ve bahçe, veranda, teras, balkon gibi dış mekanlarda kullanılabilir. Avm, cafe, restaurant, coffee shop, fast food gibi ticari alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • Tarz: Endüstriyel, Loft

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100320T AVM Bahçe Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun