NEO-100361T Cafe Food Court Metal Sandalye

NEO-100361T-Cafe-Food-Court-Metal-Sandalye-1

NEO-100361T Cafe Food Court Metal Sandalye

Kalabalık işletmelerde sağlamlığı, konforu ve modern tarzı sebebiyle tercih edilmektedir.  Loft & Endüstriyel tarzın güzel örneklerinden biridir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Stok kodu: NEO-100361T Kategoriler:

Açıklama

Cafe Food Court Metal Sandalye

20. yüzyılda başlayan ve bugün hala trend dekorasyonlardan biri olan Loft & Endüstriyel tarzın izleri tasarımlar üzerinde görülmektedir. İncelenen metal sandalye, birbirinden farklı malzemeler kullanılarak üretilen mobilyaların bir arada kullanıldığı modern yemek alanları için idealdir. Ayrıca kontrast olarak farklı tarzlar ile birlikte de kullanılabilir. Masif, mermer, werzalit, epoxy, compact masalar ile birlikte kombin yapılabilir.

Cafe food court metal sandalye, üretim teknikleri ve kullanılan kaliteli malzeme sayesinde iç mekanın yanı sıra dış mekanda da güvenle durabilir. Bahçe, veranda, teras gibi açık alanlarda konforlu yemek alanları oluşturulabilir. Boya öncesinde uygulanan kataforez kaplama, ürünün sudan etkilenmemesini sağlar. Özellikle cafe, food court, hotel, coffee shop, restaurant gibi insan trafiğinin fazla olduğu yerlerde avantajlıdır. Kolay temizlenebilir, hijyeniktir, bu açıdan yemek alanları için uygundur. Ayrıca şirket, hastane, okul gibi kalabalık alanlar için de tercih edilmektedir.

Sandalye, dekorasyona uyumu kolaylaştıracak şekilde bütün renk tonlarına boyanabilir. Ayrıca sandalyenin oturum yeri için üretilecek minderin rengi veya deseni de kullanıcı tarafından belirlenebilir. Tercihe göre deri veya kumaş kullanılabilir.

Metal sandalye ile ilgili detaylı bilgi almak ve ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Cafe Food Court Metal Sandalye

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metaldir.
  • Renk: Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Dış mekandaki dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde koruyucu kaplama yapılmaktadır. Eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. İstenirse oturum yerine sabit döşeme yapılabilir. Deri veya kumaş kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Talebe göre minder veya döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda ve bahçe, veranda, teras, balkon gibi dış mekanlarda kullanılabilir. Cafe, food court, sosyal tesis, bar, restaurant, avm gibi ticari alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • Tarz: Modern

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100361T Cafe Food Court Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun